Reklama

Hołd dla męskiego smaku

Dzień Mężczyzn zyskuje na popularności. Jest doskonałą okazją do złożenia czułych życzeń i wręczenia niebanalnego upominku, dzięki któremu będziemy mogli czuć się docenieni. A czy istnieje bardziej męski prezent niż butelka doskonałego alkoholu?

Tradycyjne pojęcie męskości w ciągu kilkudziesięciu ostatnich lat uległo ogromnej przemianie. Równouprawnienie kobiet sprawiło, iż mężczyzna przestał być jedynym opiekunem i strażnikiem rodziny. Wraz z tą przemianą nieustannie zmieniają się społeczne oczekiwania wobec mężczyzn, stereotypy oraz powszechnie uznawane normy zachowań.

Młodzi mężczyźni, w pracy czy  w domu, muszą szukać równowagi między tradycyjnymi i nowoczesnymi wzorcami, tworząc z nich własną definicję męskości i na swój sposób odnajdując się w relacjach damsko-męskich. Sprawia to, że wielu z nich, chcąc sprostać wszystkim kobiecym oczekiwaniom, znajduje się na co dzień pod dużą presją.

Reklama

Już niebawem będziemy miały okazję, aby docenić wysiłki i trudy naszych mężów, partnerów i przyjaciół, bowiem 10 marca obchodzony jest w Polsce Dzień Mężczyzny. Na świecie tradycja tego święta została zapoczątkowana 19 listopada 1999 roku w Trynidadzie i Tobago przy wsparciu Organizacji Narodów Zjednoczonych. Dziś obchodzony jest między innymi  w Australii, Włoszech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Świętuje się do także w Rosji, gdzie 23 lutego Panowie mają z tej okazji dzień wolny od pracy. 

Mimo, iż w Polsce jest to święto dość nowe i nie ma go w oficjalnym kalendarzu, warto o nim wspomnieć. Zwłaszcza, że mężczyźni też potrzebują być docenieni.

Dla tych, którzy lubią czyste zagrania

Dla niezależnego, bawiącego się życiem, ceni dobre towarzystwo i małe przyjemności. Taki mężczyzna jest aktywny, niestrudzony, nie lubi stagnacji - życie to dla niego zabawa i przygoda. Docenia wysoką jakość i dobry smak. Dopełnieniem takiego stylu jest Smirnoff Black, który wyróżnia się delikatnym, owocowym aromatem i smakiem.

Dzięki czterokrotnej destylacji w stalowych kolumnach i jednokrotnej filtracji przy wykorzystaniu węgla drzewnego, wódka uzyskuje wyjątkową czystość, nie tracąc jednocześnie swojego szczególnego charakteru. Od połowy stycznia w sklepach dostępne jest nowe, wyjątkowo eleganckie opakowanie Smirnoff Black. Górna, złota część kartonika w symboliczny sposób ma nawiązywać do bogatej tradycji marki, która od początku swojego istnienia stawia na jakość produktu i rozwijanie najlepszych receptur.

Dla tych, którzy idą własną drogą

Sam wytycza ścieżkę, po której idzie niezależnie od tego, w którą stronę wieje wiatr.  Nie gustuje w łatwych podbojach, wytrwale dąży do osiągnięcia swoich ambitnych celów. Właśnie dla niego stworzona została whisky.

Intensywna, z charakterem, o wyjątkowym smaku i zapachu. Idealna do picia w czystej postaci, w szklaneczce z lodem, jak i w drinkach. Wśród znanych koneserów whisky można wymienić m.in.: Humprey Bogarta, Franka Sinatrę czy Winstona Churchilla. Ten ostatni słynął z zamiłowania do marki Johnnie Walker w wersji whisky&soda. Ta szkocka whisky występuje obecnie w pięciu różnorodnych wariantach:

Johnnie Walker Red Label,
Johnnie Walker Black Label, Johnnie Walker Gold Label Reserve,
Johnnie Walker Platinum Label i Johnnie Walker Blue Label. 


Johnnie Walker Red Label to whisky o wyrazistym i niepowtarzalnym charakterze, doskonale nadaje się do łączenia z innymi składnikami. Spełnia więc niewątpliwie wymagania mężczyzn, którzy rozpoczynają swoją przygodę z whisky.
Dla tych bardziej doświadczonych dobrą propozycją może okazać się Johnnie Walker Black Label, którą eksperci określają, jako niedościgniony wzorzec smaku dla mieszanych whisky. Ten wariant będzie doskonałym prezentem nie tylko na tą okazje − zwłaszcza w eleganckim zestawie z dwiema szklankami.

Warto więc, drogie panie, pomyśleć o swoim mężczyźnie.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: whisky | Smirnoff | alkohol | wódka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy