Gry Na komórki już w sprzedaży

W kioskach można już kupić całkowitą nowość na naszym rynku- pismo KŚ GRY Na komórki, poświęcone w całości grom na komórki. Redakcja magazynu testuje aż sto komórkowych tytułów, każdy z nich oceniając w skali od 1 do 5.

To nie wszystko, bo każdą z gier da się ściągnąć na telefon - zamieszczona zostały szczegółowe instrukcje pod każdą z nich, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już chwilę po lekturze cieszyć się kapitalną rozgrywką w "Lumines" albo "Prince of Persia: The Two Thrones".

Oczywiście nie samymi testami człowiek żyje, dlatego zobaczycie też najlepsze telefony nadające się do grania (uruchamia się na nich najwięcej gier, mają dobre wyświetlacze i joysticki) oraz top strony www o komórkach.

Do tego dorzucono całkiem konkretną porcję rozwiązań problemów związanych z grami i komórkami oraz strefę nie do końca poważną, w której poza Pablem & Josem, zmagającymi się z nowymi technologiami, roztrząsana jest wyższość komórki nad konsolą Sony PSP.

Mało? No to jest więcej: do każdego numeru dołączony jest kod, dzięki któremu za cenę jednego zwykłego SMS-a można ściągnąć pełną wersję całkiem konkretnej gry wyścigowej "Rajd Polski 2006".

Pismo z kodem do "Rajdu Polski 2006" kosztuje 8,90 zł.

Reklama
Play - inf. prasowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy