Cyber Monday 2019 w x-kom. Poznajcie szczegóły promocji

Praca, szkoła, obowiązki oraz inne plany – to wszystko może pokrzyżować Wasze plany udziału w Czarnym Piątku. Na szczęście nic straconego. W poniedziałek 2 grudnia w x-kom odbędzie się Cyber Monday – rabaty dla tych, którzy nie skorzystali z Black Friday. Oto wybrane propozycje.

Jaki będzie Cybernetyczny Poniedziałek w x-kom?

O ile promocje na Czarny Piątek organizowane są w x-kom co roku, już od 7 lat, o tyle Cyber Monday obchodzony jest po raz drugi. Warto podkreślić, że pierwsza edycja wystartowała z przytupem, oferując klientom ponad 16 000 sztuk produktów z atrakcyjnymi rabatami. Największy wyniósł 75%.

W promocji znajdziecie m.in.:

Zobaczcie Cyber Monday 2019 w x-kom

Idea Cybernetycznego Poniedziałku przywędrowała (a jakże) zza oceanu, gdzie w roku 2005 amerykańskie sklepy internetowe po raz pierwszy zorganizowały promocje online. Bo musicie wiedzieć, że pierwotnie Czarny Piątek obowiązywał wyłącznie w sklepach stacjonarnych, zakupy z rabatem w internecie były domeną Cyber Monday. Z biegiem lat wszystko się wyrównało, ale promocje zostały.

Oferta x-kom na Cyber Monday 2019

Jak na razie znamy niewielką część oferty sklepu x-kom, przygotowanej na Cyber Monday 2019. Oto wybrane produkty:

Promocja Cyber Monday wystartuje w x-kom 2 grudnia 2019 roku, o godzinie 8:00. Kupować będziecie mogli zarówno przez stronę internetową, jak i przez aplikację mobilną (w aplikacji promocja rusza godzinę wcześniej, już o 7:00).


Cyber Monday w al.to i combat

Pulę artykułów w promocyjnych cenach przygotowały również pozostałe sklepy z grupy x-kom: al.to (RTV i AGD, zabawki, mama i dziecko) i combat (militaria, survival, outdoor). Dzięki szerokiej gamie asortymentu, każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdźcie szczegóły promocji:

Zobaczcie Cyber Monday 2019 w al.to

Zobaczcie Cyber Monday 2019 w combat.pl

Zapraszamy na Cyber Monday w grupie x-kom!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy