Gracze zacierają ręce! Ceny gier niższe o 30, 50, a nawet... 100 procent?!

Rynek gier cyfrowych Kinguin.net szykuje na Black Friday prawdziwe fajerwerki dla graczy. Megaobniżki cen tytułów PC i konsolowych to tylko początek. Szczęśliwcy będą mogli zgarnąć dowolną grę za darmo!

Rynek gier cyfrowych Kinguin.net szykuje na Black Friday prawdziwe fajerwerki dla graczy. Megaobniżki cen tytułów PC i konsolowych to tylko początek. Szczęśliwcy będą mogli zgarnąć dowolną grę za darmo!

Już 27 listopada nadejdzie Black Friday, a wraz z nim - dzień niemożliwych przecen na Kinguin.net. Wybór kilkudziesięciu najpopularniejszych tytułów w specjalnych cenach to coś, czego można się było spodziewać. Dodatkową atrakcją są natomiast zniżki dla osób, które zrobią zakupy przed Czarnym Piątkiem.

Graj taktycznie, ugraj więcej!

Od 23 do 26 listopada za zamówienie o równowartości 10 euro (ok. 45 zł) kupujący otrzyma kod na 10% dodatkowej zniżki w Black Friday. Wydanie 20 euro to 20% oszczędności, a 30 euro - 30% zniżki! Na właścicieli czeka aż 5,500 kuponów zniżkowych. Więcej szczegółów znajdziesz tu: https://deal.kinguin.net/pl/c/

- Taktyczne rozegranie zakupów pozwala zaoszczędzić masę pieniędzy. Na przykład: doskonała gra RPG Wasteland 3 jest dziś dostępna z 40-proc. zniżką. Jej kupno to ogromna oszczędność, a przy okazji dostajemy kod na 30 proc. zniżki. Wracamy w piątek i bierzemy Cyberpunk 2077. Cena bazowa już jest sporo niższa, a zdobyty kod tnie ją o kolejne 30 proc. Możemy zgarnąć nowość niemal za pół ceny! - mówi Adam Gruda, CRO z Kinguin.net.

Szczęśliwcy, którzy odwiedzą Kinguin.net 24 listopada, będą mieć szansę upolować od 10 proc. do nawet 100 proc. zniżki! Specjalne kody zobaczy o każdej pełnej godzinie kilkunastu do kilkudziesięciu pierwszych użytkowników. Jeśli nie uda ci się za pierwszym razem, warto wrócić ponownie. Stuprocentową zniżkę można zastosować w piątek na dowolnej grze PC lub konsolowej, a także na pre-orderze.

Po Black Friday, od soboty do poniedziałku 30 listopada, wciąż dostępne będą wyśmienite okazje ostatniej szansy, choć nie tak szalone jak podczas piątku. Po raz kolejny szczęśliwcy będą mieli szansę trafić na specjalny kod zniżkowy kilka razy w ciągu dnia. To okazja dla spóźnialskich, aby załapali się na piątkowe szaleństwo.

Wyjątkowa zniżka czeka także na użytkowników aplikacji finansowej Revolut. Dzięki partnerstwu z Kinguin otrzymają oni kod na 7% upustu, który mogą wykorzystać w dowolnej chwili. Revolut przygotował także konkurs z nagrodami w postaci luksusowych metalowych kart bezkontaktowych.

W co się gra?

Na co dzień Kinguin.net łączy sprzedawców cyfrowych gier i programów z graczami z całego świata. Dzięki niemu w znacznie niższej cenie można upolować takie tytuły jak Cyberpunk 2077 czy Godfall. Oszczędności na takich niedawnych premierach, m.in. Horizon: Zero Dawn i trylogia Mafia, wynoszą dziś nawet 50 proc.


 - W tej chwili powodzeniem cieszą się nowości: Assassin’s Creed: Valhalla, Call of Duty: Cold War  i zawsze popularna FIFA 21. Wzięcie ma także Godfall oraz nadchodzący Cyberpunk 2077, dostępny w zamówieniu przedpremierowym. Zawsze chcemy iść na rękę graczom, więc te gry już teraz są dostępne w niższych cenach - mówi Adam Gruda, CRO z Kinguin.net. Adam dodaje, że Kinguin.net to miejsce dla każdego gracza. W ofercie znajduje się ponad 40 tys. tytułów na platformy PC (Steam, Origin itp.) oraz na konsole PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

Kinguinowi zaufało już ponad 10 milionów użytkowników z całego świata - ze względu na doskonałe ceny i bezpieczeństwo zakupu. Cyfrowy rynek obsługuje ponad 100 metod płatności, w tym największe, zaufane platformy, takie jak PayPal. Na pytania związane z transakcją odpowiada działająca 24 godziny na dobę obsługa klienta.

Nie ma na co czekać!

Jeśli szukasz świetnych gier, nie musisz czekać na piątek. Na Kinguin.net Black Friday trwa cały rok! Wystarczy spojrzeć na okazje dostępne w tej chwili. -23% zniżki na Watch Dogs: Legion, -49% na Star Wars: Squadrons, -40% na Football Manager 2021! Jeśli szukasz oszczędności, sprawdzaj regularnie weekendowe okazje i cotygodniowe oferty specjalne. Kupuj sprytnie, graj za mniej.

 

 

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy