Jak Hilding Anders wprowadza innowacje w świecie materacy?

Marka Hilding Anders niezmiennie zajmuje czołowe miejsce wśród producentów łóżek i materacy. Poszukiwanie nowych rozwiązań, bazowanie na innowacyjnych komponentach i uważne śledzenie badań na temat jakości snu – oto jej recepta na sukces!

Hilding Anders - innowacyjne rozwiązania dla lepszej jakości snu

Hilding Anders to przodujący producent łóżek i materacy, wyróżniających się innowacyjnością, najwyższą jakością i modnym skandynawskim designem. Jako lider branży na terenie Europy, Rosji i Azji stawia na nowoczesne technologie, unikatowe komponenty i przemyślane konstrukcje. Wszystko po to, by realizować swoją misję - zapewniać klientom w pełni komfortowy i zdrowy sen.

Historia tej szwedzkiej marki rozpoczęła się w 1939 roku w niewielkiej miejscowości na południu Szwecji. To właśnie tam Hilding Andersson otworzył skromny warsztat, zapewne nie spodziewając się, że w przyszłości jego firma produkować będzie popularne materace i łóżka nie tylko pod własnym szyldem, ale też dla innych znanych marek (w Polsce m.in. Ikea, Agata Meble, BRW czy SleepMed).

Jak zapewnić światu dobry sen? Hilding Anders realizuje swoją misję, skupiając się na rozwoju i nowych możliwościach. Dzięki uważnemu wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów jest zawsze o krok przed innymi, a nieustanne poszerzanie wiedzy i studiowanie najnowszych badań dotyczących jakości snu pozwala marce opracowywać innowacyjne rozwiązania i niezmiennie pozostawać na topie.

Jakie innowacyjne komponenty stosuje marka Hilding Anders?

Zastosowanie nowoczesnych technologii to klucz do tworzenia zdrowych i wygodnych materacy, dających nie tylko pełne odprężenie, ale też głęboką regenerację mięśni i perfekcyjne podparcie kręgosłupa. Innowacyjne materace Hilding Anders składają się z kilku połączonych ze sobą warstw, wykonanych ze starannie dobranych komponentów - dzięki temu każdy może wybrać model idealnie dostosowany do swoich potrzeb i preferencji.

Jednym z innowacyjnych komponentów jest pianka Serene, będąca unikalnym połączeniem pianki tradycyjnej i pianki termoelastycznej. Swoje właściwości zawdzięcza technologii SAT, czyli Supportive Air Technology, bazującej na milionach powietrznych kapsułek. Każda z kapsułek pracuje niezależnie, gwarantując świetne podparcie punktowe i równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Jednocześnie pianka odprowadza nadmiar ciepła do dalszych warstw materaca, najczęściej do reagującej na temperaturę pianki termoelastycznej. Piankę Serene wykorzystano m.in. do produkcji materacy Curem, mających certyfikat renomowanego Szwajcarskiego Instytutu AEH, potwierdzający spełnienie rygorystycznych norm w zakresie ergonomii, higieny, klimatu i trwałości.

Jakie inne innowacyjne pianki stosuje w swoich materacach marka Hilding Anders?

  • Pianka Fusion - hybrydowa pianka mająca najlepsze cechy pianek wysokoelastycznych i tradycyjnych, wyróżniająca się dużą wytrzymałością, a jednocześnie świetną elastycznością. Wykorzystano ją m.in. w wielofunkcyjnym materacu hybrydowym Hilding Electro.
  • Pianka Visco - termoelastyczna pianka "zapamiętująca" kształt sylwetki, niesamowicie elastyczna i miękka, dająca przyjemne uczucie otulenia, a zarazem dobrze podpierająca kręgosłup. Taką piankę zastosowano m.in. w materacu piankowym Hilding Rumba, mającym status wyrobu medycznego.
  • Pianka lateksowa - doskonałe podłoże dla osób dbających o ochronę środowiska i dla alergików. Jest wyjątkowo wytrzymała i odporna na odkształcenia, hipoalergiczna, przeciwgrzybicza i antybakteryjna. To rozwiązanie znajdziesz chociażby w materacu Hilding Melody, zalecanym właśnie alergikom, ale też osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa czy seniorom.

Jak innowacyjna konstrukcja materacy wpływa na komfort snu?

Nowoczesne materace Hilding Anders konstruowane są w starannie przemyślany sposób, tak aby zapewnić jak najlepsze podparcie kręgosłupa i skuteczną regenerację mięśni podczas snu. Marka jest na bieżąco z najnowszymi badaniami, co pozwala nieustannie modyfikować i ulepszać modele, w trosce o najwyższy komfort klientów.

  • Materace sprężynowe nowej generacji - innowacyjne materace kieszeniowe, Multipocket (np. Hilding Makarena) i Multipocket Plus bazują na dużej liczbie niewielkich sprężyn, które działają niezależnie od siebie. W ten sposób zapewniają świetne punktowe podparcie ciała, także przy jego większej masie.
  • 7 stref twardości - zastosowanie podłoża o zróżnicowanej twardości to rozwiązanie gwarantujące najwyższy komfort snu i eliminujące ryzyko porannego bólu pleców czy mięśni. Twardość poszczególnych stref dopasowana jest do potrzeb konkretnych partii ciała np. lędźwi lub ramion. 7 stref twardości znajdziemy chociażby w materacu SleepMed Hybrid Supreme, będącym wyrobem medycznym.
  • Materace hybrydowe - innowacyjne rozwiązanie dla najbardziej wymagających, łączące zalety materacy sprężynowych i nowoczesnych pianek (np. Hilding Dance).
  • Materace 6 w 1 - połączenie materacy odwracalnych z praktycznym odpinanym topem sprawia, że klient może uzyskać aż 6 różnych poziomów twardości, korzystając z jednego materaca. Pozwala to dopasować poziom twardości do bieżących potrzeb. Takie modele znajdziemy na stronie sleepinghouse.pl.

Materace Hilding - innowacyjne rozwiązania dla alergików

Odpowiednio dobrany skład, dokładnie przemyślana konstrukcja i praktyczne dodatki pozwalają marce Hilding Anders tworzyć innowacyjne produkty w pełni bezpieczne dla alergików.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych pianek o właściwościach antyalergicznych (np. pianka lateksowa czy wysokoelastyczna) minimalizuje się ryzyko rozwoju szkodliwych mikroorganizmów. Kluczowe jest również wdrożenie zaawansowanych systemów wentylacyjnych, zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza i skuteczne odprowadzanie wilgoci. Wisienkę na torcie stanowią praktyczne pokrowce, łatwe do wyprania, z materiałów o właściwościach antyalergicznych, antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych.

Hilding Anders to marka, która nie spoczywa na laurach i stale się rozwija, poszerzając wiedzę i wdrażając innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu jej klienci mogą cieszyć się najwyższym komfortem i pełną regeneracją podczas snu.

-

Hilding Anders to przodujący producent materacy, działający od 1939 roku. Szwedzka firma, która na polskim rynku jest obecna od 2001 roku, podbiła serca użytkowników wysoką jakością i skandynawskim stylem oferowanych produktów. W jej portfolio znajdują się marki, takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding i Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek, takich jak Agata, Amazon, BRW, SleepMed i wielu innych.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy