Klucz do Windows 10 PRO OEM gratis, Kaspersky i inne programy antywirusowe za pół ceny

Według żartobliwego powiedzenia ludzie dzielą się na dwie grupy: tych, którzy zabezpieczają swoje komputery programami antywirusowymi, i tych, którzy dopiero zaczną. Być może to właśnie jesienna promocja sklepu BZFuture.com stanie się najlepszą okazją do tego, aby drudzy zadbali wreszcie o swoje bezpieczeństwo, a pierwsi – odnowili dotychczasowe licencje za nieduże pieniądze.

W najnowszej ofercie tego internetowego sklepu znajdziemy mnóstwo unikalnych okazji zakupowych:

Nie przegapcie tych okazji!

O BZFuture.com


BZFuture.com to sklep posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży legalnego, licencjonowanego oprogramowania komputerowego. Z wakacyjnych promocji w BZFuture.com warto jednak skorzystać nie tylko z przyczyn czysto finansowych. BZFuture.com to również wygoda i bezpieczeństwo: jeśli z zakupów postanowimy z jakichś przyczyn zrezygnować, zamówione oprogramowanie będziemy mogli zwrócić bez podawania przyczyny do 30 dni, uzyskując oczywiście pełny zwrot pieniędzy.

Niejedyna to jednak zaleta sklepu BZFuture.com. Dzięki systemowi automatycznej dostawy, cyfrowe klucze do zakupionych programów zostaną nam udostępnione niezwłocznie po dokonaniu wpłaty - i to nawet wtedy, gdy zamówienie zdecydujemy się złożyć w środku nocy. Wszelkie wątpliwości pomogą nam tymczasem rozwiać konsultanci udzielający pomocy na całodobowym czacie - doradzą, zarekomendują najlepszą ofertę, a jeśli będzie trzeba, podpowiedzą, jak zainstalować i najlepiej skonfigurować zamówione oprogramowanie.

Artykuł sponsorowany przez sklep BZFuture.com

materiały promocyjne
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy