Superszybki internet światłowodowy w ofercie T-Mobile. Dlaczego warto?

Internet światłowodowy zyskuje coraz większą popularność. Dlaczego? Przede wszystkim zapewnia użytkownikom superszybką prędkość pobierania plików. Co jeszcze może zaoferować ta technologia? Czy spotkamy ją tylko w dużych miastach? Odpowiadamy!

Na początek warto wyjaśnić sobie, czym jest światłowód. To przezroczysty przewód, który jest wykonany z włókna szklanego oraz tworzyw sztucznych, a jako nośnik danych wykorzystywane jest światło. Od nazwy kabla wzięła się nazwa internetu światłowodowego, który jest określany także jako FTTH (Fiber to the Home). Przejdźmy jednak do konkretów - dlaczego warto mieć go w domu? Oto powody, które przekonają przeciętnego Kowalskiego.

Internet z prędkością światła

Swobodne korzystanie z internetu zależy od prędkości przesyłu. A ta w przypadku światłowodu jest nieporównywalna z innymi łączami. Strona internetowa, która ładuje się przez pół minuty? Nerwowe śledzenie okna postępu pobierania pliku? Zapomnij! W T-Mobile światłowód oferuje pobieranie z prędkością do 900 Mb/s, a wysyłanie z prędkością do 300 Mb/s.

Światłowód sprawdzi się także w przypadku, kiedy do jednej sieci podłączamy wiele urządzeń. Kilka smartfonów oraz komputerów jednocześnie podłączonych do domowej sieci Wi-Fi od tej pory nie stanowi problemu. Prędkość światłowodu nie zmienia się niezależnie od liczby użytkowników.

Wysoka jakość i brak opóźnień

Zadowoleni będą także gracze, zwłaszcza ci uczestniczący w zawodach online. Światłowód zapewnia nie tylko brak lagów oraz odczuwalnych opóźnień, ale także błyskawiczne pobieranie gier oraz aktualizacji. Wideo w rozdzielczości 4K? Żaden problem - z internetem światłowodowym nie będziesz czekał na zbuforowanie filmów i seriali nawet w najlepszej jakości.

Światłowód w małych miejscowościach

Internet światłowodowy niesłusznie może kojarzyć się przede wszystkim z wielkimi miastami. Nic bardziej mylnego! Usługa ta dostępna jest nawet w małych miastach oraz miasteczkach. Dzięki T-Mobile światłowód znajdziesz w całkiem niewielkich miejscowościach, jak, Nakło nad Notecią, Miedziana Góra, Radoszyce czy Frombork. A to nie koniec listy miejscowości, w których można liczyć na szybki internet. Pełną listę warto sprawdzić na stronie T-Mobile.

Online niezależnie od warunków atmosferycznych

Szybkość i dostępność w najmniejszych miejscowości to nie koniec zalety światłowodu jako rozwiązania. Decydując się na tego typu usługę masz pewność, że łącze będzie stabilne niezależnie od utrudnień pogodowych. Wichury czy intensywne opady deszczu tak częste w ostatnich latach nie wpływają na szybkość połączenia z internetem.

Nie zaburzy estetyki wnętrza

Grube i trudne do ukrycia w listwach kable to zmora każdego estety. Wymuskany loft czy apartament w stylu art déco oszpecone białym przewodem to pieśń przeszłości. Światłowód jest bowiem prawie przezroczysty, a tym samym dość łatwy do ukrycia. T-Mobile oferuje swoim użytkownikom możliwość dopasowania koloru do wnętrza mieszkania.

Multitasking

Łącza internetowe często wykorzystywane są nie tylko do surfowania w sieci. Coraz częściej używamy ich do przesyłania sygnału telewizji czy do sterowania urządzeniami w domu. W tym ostatnim przypadku chodzi nie tylko o komputer, ale także o sprzęty AGD, oświetlenie czy nawet system ogrzewania mieszkania. Internet światłowodowy pozwala działać na wielu płaszczyznach bez zakłóceń i opóźnień.

Korzystna oferta

Oferta T-Mobile daje użytkownikom możliwość skorzystania z wyjątkowej okazji. W nowej ofercie operatora możemy zyskać nie tylko superszybki internet, ale także dostęp do pakietów IPLA ze 109 kanałami TV w ramach IPLA TV oraz IPLA ELEVEN SPORTS. T‑Mobile w nowej promocji MagentaRozrywka oferuje wspomniany pakiet na 3 miesiące od 1 zł. Dodatkowo użytkownik otrzymuje router bezpłatnie. Co więcej, nie ponosi dodatkowych kosztów za usługę instalacyjną lub aktywacyjną.

Wraz z zakończeniem okresu promocyjnego koszt usługi będzie wynosił 59 zł (300 Mb/s), 69 zł (600 Mb/s) lub 89 zł (900 Mb/s). Ceny obowiązują przy umowie na 24 miesiące. Po zakończeniu okresu promocyjnego pakiety IPLA oraz IPLA ELEVEN SPORTS będą dodatkowo płatne. Miesięczny koszt za dostęp do pierwszego z nich to 50 złotych, drugiego - 15 złotych.


Artykuł sponsorowany przez T-Mobile.

materiały promocyjne