Telewizja i serwisy streamingowe w jednej ofercie. To się opłaca

Jesień to dla nas wszystkich doskonały moment, by łapiąc oddech po letnich aktywnościach nadrobić telewizyjne zaległości, wciągnąć się w nowy serial, a może poszerzyć swoją wiedzę o świecie. W ofercie Polsat Box znajdziemy połączenie wszystkiego, co najlepsze w telewizji i platformach streamingowych.

Po ciężkim dniu nie ma to jak wyciągnąć się na kanapie i zażyć odrobiny relaksu przed telewizorem. Jedni z nas są fanami seriali i filmów, inni sportu, jeszcze inni programów informacyjnych i dokumentalnych. Problem pojawia się w momencie, gdy przystępujemy do wyboru tego, co obejrzeć - "klęska urodzaju" aktualnej telewizyjnej oferty często doprowadza do sytuacji, w której albo opłacamy abonamenty na kilku platformach, z których często nawet nie korzystamy, albo onieśmieleni mnogością opcji zwlekamy z wyborem jakiejkolwiek oferty.

Wszyscy, którzy chcieliby z wyżej wymienionych lub jeszcze innych powodów uprościć swoje telewizyjno-internetowe życie z pewnością zainteresuje oferta Polsat Box, łącząca w sobie zalety tradycyjnej telewizji jak i dostępu do najnowszych treści światowego giganta rozrywki.

Bogata biblioteka klasyków i nowości

Grupa Polsat Plus, w ramach marek Polsat Box, Plus, Netia i Polsat Box Go - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów domowej rozrywki, nawiązała współpracę z jedną z najlepszych i najbogatszych w kultowe tytuły i nowości platform internetowych - serwisem Disney+.

W ofercie tego giganta znajdziemy o wiele więcej niż tylko klasyczne animacje z Myszką Mickey i Kaczorem Donaldem.

Poczynając od niezapomnianych evergreenów lat 90., takich jak "Szklana pułapka", "Bez twarzy", "Dzień Niepodległości", "Predator" i "Obcy", poprzez ambitne kino reprezentowane między innymi przez "Kształt wody", "Le Mans 66", "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Faworytę", po kultowe produkcje takie jak serial "M*A*S*H*".

Na Disney+ znajdziemy także propozycje, których próżno szukać gdziekolwiek indziej: filmy i seriale z uniwersum Marvela i "Gwiezdnych wojen". Tu zobaczymy "Doktora Strange", wszystkie części "Avengers", "Lokiego", "Thora: miłość i grom" i wszystkie części filmów "Iron Man", czy najnowszego "Moon Knighta". Także wszystkie części "Gwiezdnych wojen" i towarzyszące im seriale, takie jak "The Mandalorian", czy "Obi-Wan Kenobi". 

To niepowtarzalne połączenie wyjątkowych klasyków i niespotykanych nigdzie indziej nowości czyni platformę  Disney+ jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą z usług streamingowych na świecie.

Telewizja przez satelitę lub Internet - oferty szyte na miarę

Osoby korzystające z sieci światłowodowej od Plusa, Netii lub Orange lub mające możliwość instalacji anteny satelitarnej z pewnością zainteresują się szeroką gamą pakietów, w ramach oferty Polsat Box. Dzięki połączeniu biblioteki Disney+ z różnymi pakietami kanałów telewizyjnych -  jest to oferta uniwersalna, która zaspokoi różnorakie gusta. Możemy wybierać pomiędzy czterema pakietami z Disney+: S, M, M Sport i L.

Każdy z nich to coraz bardziej rozbudowana oferta programowa, zawierająca zależnie od opcji takie kanały jak Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów, Eurosport, TVP Seriale i TVP HD, TVN i Discovery, Eleven Sports. Poczynając od pakietu M, otrzymujemy także możliwość nagrywania nawet 100 godzin naszych ulubionych programów, by móc je obejrzeć w dogodnym momencie. Każdy z pakietów możemy także zindywidualizować pod nasze gusta, wykupując interesujące nas pakiety tematyczne. W ofercie telewizji satelitarnej otrzymujemy również możliwość wyboru nowoczesnego dekodera 4K: polsat box 4k, i polsat box 4k lite.

A może tylko w internecie?

Osoby zainteresowane oglądaniem telewizji przez internet od dowolnego dostawcy również nie zostały pozostawione bez interesującej propozycji. W ramach tej oferty skorzystamy z wygodnego  dekodera, pierwszego darmowego miesiąca dostępu do wybranego pakietu podstawowego z Disney+ i możliwości oglądania nawet 90 kanałów na trzech różnych urządzeniach mobilnych.

W ramach telewizji internetowej możemy wybrać pakiet WYGODNY z 29 kanałami tv za 35 zł/30 dni, KOMFORTOWY z 46 kanałami tv za 45 zł/30 dni, a także BOGATY z 95 kanałami tv za 70 zł/30 dni. Każdy z wymienionych pakietów jest wzbogacony o dostęp do Disney+. Do tego dochodzą pakiety dodatkowe, które łatwo wykupujemy przez dekoder na okres 30 dni - znajdzie się tu oferta i dla kinomaniaka, i dla fana sportów. "Szyte na miarę" pakiety telewizyjne w ofercie Polsat Box to oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu. Doskonale zadowolą zarówno singli, jak i duże rodziny, gdzie każdy ma inny gust i zainteresowania.


Artykuł sponsorowany

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy