Reklama

Wszechstronne narzędzie informatyczne warte swojej ceny

Czasami można odnieść wrażenie, że jakość i niezawodność nie są obecnie zbyt wysoko cenione. Wszyscy tylko szukają oszczędności. Na przykład wiele osób kupuje tanie ubrania nieznanych marek wykonane z niskiej jakości materiałów. I w pewnym sensie jest to uzasadnione, ponieważ takich ubrań nie szkoda wymienić, gdy się znudzą. Ale czy podobną logiką będziesz się kierować, wybierając nowy samochód albo zamek do drzwi mieszkania? Raczej nie, ponieważ w niektórych sprawach jesteśmy bezkompromisowi. To samo dotyczy narzędzi informatycznych, dzięki którym nasza firma staje się bardziej konkurencyjna i efektywniejsza. Skoro narzędzia te radykalnie zmieniają sposób wykonywania pracy, ich ceny nie mogą być zbyt niskie.

Reklama

Do grupy tej niewątpliwie zalicza się m.in. nowy program ABBYY FineReader 14. Pewnie sobie pomyślisz, że to tylko kolejna wersja dobrze znanego już od ponad 10 lat programu OCR. Jeśli tak, to czeka Cię miłe zaskoczenie.

Trzy razy wartość

ABBYY FineReader 14 to "szwajcarski scyzoryk" wśród narzędzi informatycznych, który z powodzeniem może zastąpić trzy inne programy: czytnik dokumentów PDF, program do konwersji dokumentów (OCR) oraz aplikację do porównywania dokumentów. Zważywszy, że FineReader 14 posiada funkcjonalność aż trzech różnych programów, łatwo zauważyć, że jego zakup to prawdziwa okazja.

Trzy razy mniej kłopotów

Im mniej programów, tym łatwiej i wygodniej wszystkim się pracuje — zarówno użytkownikom jak i administratorom. Programem można bezproblemowo zarządzać przez sieć LAN w obrębie całego biura dzięki różnorodnym metodom instalacji na wielu stacjach roboczych oraz wygodnemu narzędziu do zarządzania licencjami. Na przykład 100 licencji dla 100 stacji roboczych może być zakodowanych w jednym numerze seryjnym. Dzięki temu wprowadzanie numeru seryjnego i aktywacja programu zabiera tylko chwilę. Ponadto narzędzia są tak proste w obsłudze, że użytkownicy bardzo rzadko są zmuszeni dzwonić do działu IT z prośbą o pomoc.

Zastanawiasz się, jak jest z pomocą techniczną? Zapewniamy wsparcie! Zespół pomocy technicznej firmy ABBYY jest do dyspozycji absolutnie za darmo dla wszystkich zarejestrowanych właścicieli oprogramowania. Szybko i solidnie.

Dwu oszczędność czasu

Czasami już sam zakup oprogramowania, który wymaga przedarcia się przez gąszcz skomplikowanych warunków licencyjnych, rozmaitych wymagań itp., sprawia niemałe kłopoty. Czy nie można tego wszystkiego uprościć?

Przyniosłoby to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Mamy podobne odczucia i dlatego stworzyliśmy Program licencji ABBYY Corporate Plus, który wspomaga specjalistów z branży IT w procesie nabywania oprogramowania. W ramach programu oferujemy firmom i innym organizacjom proste i przejrzyste warunki licencyjne. Dodatkowo zapewniamy elastyczne opcje uzależnione od częstotliwości używania programu, wielkości podmiotu oraz rodzaju wykorzystywanej przez niego infrastruktury. Potrzebujesz więcej licencji? Na zakupy zbiorcze oferujemy atrakcyjne rabaty.

Wolisz robić zakupy u sprawdzonego partnera? Nie ma problemu — kompetentni partnerzy firmy ABBYY chętnie udzielają rad, pomagają w przeprowadzeniu transakcji oraz dostarczają zakupione licencje w wybranym języku.

Co dalej? Jak poprosić o specjalną darmową wersję ewaluacyjną dla swojej firmy?

Pobierz darmową wersję próbną programu FineReader 14, aby już dziś usprawnić pracę swojego biura. Więcej informacji znajduje się na stronie Finereader.pl lub ABBYY.COM/PL-PL.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy