25mm grubości nowych plazm LG X canvas

X canvas, Skinny Frame czy PK550, w zasadzie wszystkie trzy określenia odnoszą się do ostatniego osiągnięcia koreańskiego koncernu - stworzenia telewizora plazmowego o przekątnej 60 z obudową grubą na zaledwie 25 mm.

Mimo, że takie pozycje jak Samsung B850, Panasonic V10 lub Z1 pokazały, że w technologii plazmowej drzemie jeszcze potencjał pozwalający wytwarzać telewizory tak cienkie jak LED TV - doniesienia takie jak to cały czas robią wrażenie.

Najnowszy produkt LG Electronics mimo, że dostępny jest wyłącznie w Korei z całą pewnością odwiedzi i nasz kontynent. Plazma z 600hz i Full HD dostępna w rozmiarach 50 (50PK550) lub 60 (PK550) cali na rodzimym rynku kosztuje obecnie równowartość 4 300 zł lub 9 700 zł.

A na co możemy liczyć? Jak przystało na LG w nowym telewizorze musiały znaleźć się także lubiane przez wszystkich gadżety. Jest więc USB, które najprawdopodobniej może legitymować się długą listą obsługiwanych standardów. Jest także czujnik światła regulujący jasność ekranu w zależności od potrzeb i rzecz jasna oszałamiające wrażenie, jakie wywołuje płaski ekran o tak dużej przekątnej i tak małej głębokości.

Reklama
JakiTelewizor.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy