Bezprzewodowe słuchawki dla elfów

Niezależnie od tego czy grasz w "World of Warcraft" postacią, elfa, człowieka czy krasnoluda, możesz być pewien dwóch rzeczy. Po pierwsze prezentowane słuchawki z pewnością sprawią, że staniesz się jeszcze prawdziwszym graczem. Po drugie, możesz być pewien, że ich zakup w znacznym stopniu uszczupli zawartość twojego portfela.

Creative Labs postanowiło wyjść z propozycją dla zagorzałych miłośników najpopularniejszej (do dziś nie jestem w stanie pojąć dlaczego) gry MMORPG World of Warcraft. Opisywanym gadżetem jest wyjątkowy Warcraft Wireless Headset cechujący się unikalnym, warcraftowym wzornictwem.

Producent zapewnia o wysokim komforcie związanym z używaniem opisywanego sprzętu. Myślę, że nie kłamie, ponieważ z doświadczenia wiem, że słuchawki produkowane przez Creative'a są w większości bardzo wygodne, nawet gdy mamy je na uszach przez długi czas. Efekty dźwiękowe wspierane są przez system THX TruStudio PC sound technologies co zapowiada całkiem ciekawe wrażenia z gry.

Jak widzicie na zdjęciach kolor podświetlenia LED można zmienić wedle uznania (nie wiem co prawda jakie ma to znaczenie w momencie gdy słuchawki spoczywają na naszej głowie). Na uwagę zasługuje również przyzwoity design sticka USB za pomocą którego headset łączy się z komputerem.

Reklama

Warcraftowi zapaleńcy znani są z tego, że nie szczędzą pieniędzy na wszystko co jest związane z ich ukochaną grą. Prawdopodobnie dlatego producent nie miał skrupułów wycenić opisywanego sprzętu na 150 dolarów amerykańskich.

http://gadzetomania.pl/

Jakub Tabaczewski

Gadżetomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy