Blu-ray 3D w PlayStation 3 za miesiąc

Aktualizacja oprogramowania PS3, mająca pozwolić na bezproblemowe odtwarzanie filmów na Blu-ray 3D, pojawi się nie w tym, ale w przyszłym miesiącu. Zresztą, po co pośpiech? I tak nie ma co oglądać.

Przypomnijmy, że PS3 obsługuje już trójwymiarowe gry i nawet jest w co pograć. "Wipeout", "MotorStorm 3D". Posiadacze trójwymiarowych paneli LCD i PDP mogą już cieszyć oko obrazem 3D wychodzącym z ekranu. Co prawda w rozdzielczości niższej niż dotychczas, ale jednak.

Z filmami 3D na optycznych nośnikach sprawa przedstawia się gorzej. Kilka pozycji jest już na rynku, ale o dostępności lepiej nie wspominać. Bez problemu każdy fan trójwymiaru może kupić sobie w zasadzie tylko "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe". Są jeszcze "Potwory kontra Obcy", ale wyłącznie w zestawach ze sprzętem Samsunga.

Podobny los podzielą wszystkie części Shreka i film "Jak wytresować smoka". Nawet słynnego "Avatara" Jamesa Camerona nie ominą umowy na wyłączność. Wersja Blu-ray 3D ma pojawić się w grudniu tego roku, ale na początku będzie dostępna wyłącznie dla klientów firmy Panasonic.

Reklama

Szymon Adamus

HDTVmania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy