Candyman - erotyczny kanał dla kobiet w Asta-Net

1 lipca 2014 roku abonenci sieci Asta-Net z Piły zyskali dostęp do trzech nowych stacji: serialowych Fox i Fox HD oraz dziecięcej Duck TV HD. Operator już zapowiedział poszerzenie oferty o kolejne kanały. W lipcu br. pojawią się Candyman - erotyczny kanał dla kobiet, a także, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, serialowy Fox Life HD, który trafi do pakietu Super HD na pozycję 120. Jednocześnie Kino Polska zostanie przeniesione na pozycję 132. Dodajmy, iż w pakietach operatora znajduje się już Fox Life w SD (oba kanały mają identyczne ramówki).

Candyman to nowy kanał erotyczny stworzony specjalnie dla kobiet. Jak informuje jego rosyjski nadawca, Candyman daje kobietom możliwość poznania całego świata nowych doświadczeń. W programie można zobaczyć modeli, sportowców, kulturystów, striptizerów, którzy mają za zadanie pokazać zmysłowość i piękno męskiego ciała. Zdjęcia są kręcone w klubach, studiach, apartamentach, na łonie natury. Motto kanału brzmi „Candyman - terytorium kobiecej przyjemności”. Ramówka składa się z krótkich, kilku- i kilkunastominutowych materiałów. 

Reklama

Przypomnijmy, iż kanał Candyman w marcu br. na polski rynek wprowadziła spółka TV Pasja, zajmująca się dystrybucją kanałów telewizyjnych. Sieć Asta-Net jest jednym z pierwszych operatorów, który zdecydował się dołączyć stację do swojej oferty.
 
Candyman w sieci Asta-Net znajdzie się w pakiecie Nocnym na pozycji 803.

Źródło informacji

SatKurier
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy