Cyfra+: Więcej HD, 3D oraz podwyżka cen

Satelitarna platforma telewizyjna Cyfra+ podnosi ceny pakietów abonamentowych (nawet o 10 zł). Dodatkowo operator wprowadza nowe kanały HD, zaoferuje więcej treści 3D oraz wprowadzi zmiany w pakietach. Prezentujemy nowy cennik Cyfry+!

Więcej HD - 18 kanałów HD od marca

Od poniedziałku (7 marca 2011 roku) abonenci satelitarnej platformy Cyfry+ otrzymali dostęp do nowych kanałów HBO2 HD (pozycja 33 w dekoderach), HBO Comedy HD (pozycja 35) oraz Cinemax 2 HD (pozycja 44). W piątek (18 marca 2011 roku) Cyfra+ powiększy swoją ofertę o Canal+ HD oraz Canal+ na życzenie, więcej o zmianach w pakiecie Canal+ informujemy tutaj. Łącznie w ofercie operatora znajdzie się 18 kanałów HD.

Rozwój oferty własnej - więcej 3D

Cyfra+ zapowiada rozwój własnych kanałów tematycznych i rodzinę kanałów premium pod marką Canal+. W 2011 roku operator planuje wzbogacać ich zawartość o nowe produkcje własne i większą liczbę treści w HD i 3D. Już w połowie kwietnia zaoferuje abonentom transmisję w 3D meczu Real Madryt - FC Barcelona, a do końca roku przynajmniej trzy transmisje w trójwymiarze najlepszych meczów lig europejskich.

Reklama

- Chcąc utrzymać dotychczasowe, doceniane przez naszych abonentów, tempo rozwoju Cyfry+ w aktualnych warunkach rynkowych, konieczna okazała się regulacja cen, które zaczną obowiązywać od 1 maja 2011 roku. Na naszą decyzję miała wpływ zmiana wartości podatku VAT wprowadzona na podstawie ustawy z 26 listopada 2010 r., a także wzrost inflacji. Ostatnia zmiana cen pakietów Cyfry+ miała miejsce blisko dwa lata temu, a w tym czasie znacząco wzbogaciliśmy naszą ofertę. Zgodnie z postulatami naszych abonentów, będziemy nadal ją poszerzać, alokując środki w konsekwentny rozwój kontentu, ze szczególnym uwzględnieniem produkowanych przez nas kanałów premium Canal+ i tematycznych - mówi Jacques Aymar De Roqefeuil, prezes zarządu spółki Canal+ Cyfrowy.

Podwyżka - nawet o ponad 10 zł

Wraz z rozwojem oferty operator podnosi ceny. Zmiany w cenach wyniosą od 1,10 zł do 10,10 zł w zależności od pakietu. Ceny opcji dodatkowych (np. Canal+, HBO, Cinemax) pozostaną bez zmian. Zasady dotychczasowych promocji pozostają w mocy. - Jeszcze w marcu Cyfra+ zaproponuje klientom nowy system pakietów, który pozwoli zoptymalizować wybór najlepszego dla nich wariantu- zapowiada Jacques Aymar de Roquefeuil.

Nowy Cennik standardowy Cyfry+ od 18 marca 2011:

- Start: 21 zł

- Kompakt: 46 zł

- Kompakt HD: 59 zł

- Kompakt HD+: 96 zł (dostępne do końca kwietnia)

- Optimum: 69 zł

- Optimum HD: 91 zł

- Optimum HD+: 123 zł (dostępne do końca kwietnia)

- Prestiż HD+: 179 zł

Opcje dodatkowe:

- Canal+: 34,90 zł

- Canal+ HD: 39,90 zł

- HBO: 29,90 zł

- HBO HD: 35,90 zł

- Cinemax HD: 15 zł (10 zł dla posiadaczy HBO)

- FilmBox HD: 15 zł

-Orange sport: 14 zł (10 zł dla posiadaczy Canal+)

Nowy regulamin i cennik obowiązują od 18 marca 2011 roku, przy czym dla abonentów, którzy zawarli umowę do dnia 17 marca 2011 roku - obowiązuje od dnia 1 maja 2011 roku. W przypadku braku akceptacji zmian w cenniku klientowi przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy z operatorem.

Począwszy od 1 maja 2011 roku, nie będzie możliwe zawarcie umowy na odbiór pakietu Kompakt HD+ oraz Pakietu Optimum HD+, przy czym abonenci, którzy do dnia 30 kwietnia 2011 roku odbierali te pakiety, nadal będą mogli z nich korzystać. Z cennika znika także Multipremium HD. Indywidualna informacja o zmianach cen i nowy regulamin zostały wysłane do abonentów wraz z bieżącym rachunkiem.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: cyfra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy