CYFRA+: Zmiany w ofercie od 1 kwietnia br.

Na stronie domowej operatora nc+ pojawił się komunikat dla abonentów CYFRY+, którzy nie przemigrowali do nowej oferty. Informował on o wyłączeniu z oferty od 1 kwietnia kanałów: 13th Street Universal (to było już wiadome od jakiegoś czasu), Zone Romantica, ESPN Classic i Religia.tv (ten ostatni znika tylko dla użytkowników dekoderów SD). W lipcu ten samo los spotka: CNN International, Cartoon Network i TCM, czyli kanały od Turner Broadcasting System.

I jak zapowiedziano - tak się stało. Wymienione kanały przestały być dostępne dla abonentów, jednak nie usunięto z nich kodowania CYFRY+, ani w przypadku 13th Street Universal i Religia.tv w wersji w DVB-S - nie opuściły one jeszcze transponderów operatora. Jedynie (aktualnie - 1 kwietnia) brak uprawnień do odbioru.

Poniżej pełna treść opublikowanej informacji:

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

Reklama

Jacek Grzeszczak

Źródło informacji

SatKurier
Dowiedz się więcej na temat: Cyfra+ | oferta cyfra+ | Telewizja n | naziemna telewizja cyfrowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy