Cyfrowy Polsat - nowy soft dla partii dekoderów HD 5000

Cyfrowy Polsat udostępnił na satelicie nowe oprogramowanie dla partii dekoderów HD 5000. Standardowo najpierw nową wersję otrzymuje pewna grupa abonentów, aby zbadać zachowanie aktualizacji na wąskim gronie urządzeń, i jeśli nie pojawią się żadne zgłoszenia nowych problemów, to można się spodziewać, że w ciągu ok. tygodnia nową wersję otrzymają także pozostali posiadacze dekoderów HD 5000, a docelowo pojawi się ona także dla pozostałych modeli produkowanych przez Cyfrowy Polsat.

Nowa wersja zgłasza się jako 2.114.1.5 i jest wysyłana dla dekoderów z zakresu modułów: 1748233100 - 1748350360. Pozostałe urządzenia na razie pozostają z wersją 2.104.1.5.

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez Cyfrowy Polsat aktualizacja ma poprawiać działanie list ulubionych. Abonenci zgłaszają, iż co jakiś czas w poukładanych już listach dochodzi do awarii i ta sama stacja pojawia się na wielu różnych pozycjach, a znikają inne. Możliwe, że poprawka ma na celu usunięcie właśnie tej niedogodności, ale oczywiście wymaga to zbadania przez osoby, które dotykał w ostatnim czasie ten problem.

Aby zaktualizować oprogramowanie, należy przejść do trybu czuwania na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

Reklama

Źródło informacji

SatKurier
Dowiedz się więcej na temat: Cyfrowy Polsat | telewizja cyfrowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama