Dekoder Cyfrowego Polsatu z wymiennym HD

Satelitarna platforma Cyfrowy Polsat szykuje nowości w swojej ofercie. Operator planuje wprowadzenie do oferty nowych dekoderów oraz modemów, które pozwolą na korzystanie z szybszego internetu.

Cyfrowy Polsat prezentując swoje wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2010 roku zdradził kilka swoich planów na najbliższe miesiące. Abonenci największe satelitarnej platformy telewizyjnej w Polsce otrzymają do dyspozycji nowe dekodery DVR z wymiennym twardym dyskiem.

Nowości zostaną wprowadzone do usługi internetowej . Cyfrowy Polsat zapowiada wprowadzenie nowych modemów do internetu, które pozwalają na transfer danych z prędkością do 28,8 Mbit/s.

Przypomnijmy, że usługa dostępu do internetu dla użytkowników Cyfrowego Polsatu jest realizowana w najnowocześniejszej w Polsce sieci budowanej przez firmę Sferia dla spółki Aero 2, w technologii Evolved HSPA - HSPA+, na częstotliwości 900 MHz. Transmisja danych w technologii HSPA+ pozwala na pobieranie danych z prędkością do 21 Mb/s i wysyłanie z prędkością do 5,76 Mb/s. Obecnie z oferty Internetu Cyfrowego Polsatu mogą korzystać mieszkańcy ok. 11 tys. miejscowości.

Reklama

Media2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama