Dwie wieże audio Krüger&Matz

Krüger&Matz wprowadziła na polski rynek dwie nowe wieże - modele KM1504 oraz KM1319. Czym się charakteryzują?

Wieża Krüger&Matz KM1319

Jest to urządzenie złożone z dwóch modułów - umieszczonego w dolnej części wzmacniacza oraz w górnej czytnika DVD. Sprzęt ma biały wyświetlacz VFD oraz niebieskie podświetlenie płyty. Całość została zamknięta w obudowie wykonanej ze szczotkowanego aluminium w kolorze srebrnym. Cały system integruje wykonana z czarnego drewna podstawka. Produkt odtwarza pliki zapisane na płytach DVD, CD, a także posiada port USB, dzięki któremu możemy korzystać z plików dźwiękowych i wizyjnych umieszczonych na zewnętrznych pamięciach flash. Nowy system Krüger&Matz posiada także tuner radiowy z funkcją RDS, która dostarcza informacji m.in. o nazwie stacji czy typie programu. Urządzenie posiada cały szereg wyjść analogowych z gniazdem SCART i komponent, a także wyjście cyfrowe HDMI. Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania.

Reklama

Sugerowana cena detaliczna: 799 zł.

Krüger&Matz KM1504

System jest złożony z dwóch osobnych modułów - w górnym znajduje się czytnik DVD, przyciski funkcyjne oraz wyświetlacz VFD, którego natężenie podświetlenia można regulować dzięki funkcji DIM. W dolnej części natomiast znajduje się wzmacniacz z pokrętłami do korekcji dźwięku. Moduły można ze sobą połączyć oraz zintegrować z całością za pomocą drewnianej podstawki.

Wieża KM1504 została wyposażona w equalizer oraz funkcje regulacji tonów wysokich i basu i głośniki o mocy 50 W. KM1504 odtwarza pliki zapisane na płytach DC i DVD oraz posiada port USB, dzięki któremu można korzystać z plików umieszczonych na zewnętrznych pamięciach flash lub kartach SD (po zastosowaniu adaptera). Wieża KM1504 posiada także tuner radiowy z funkcją RDS. Do urządzenia dołączony jest pilot zdalnego sterowania.

Sugerowana cena detaliczna: 699 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Audio | wieże

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama