Ekstremalna kamera dla aktywnych

W ofercie marki Evolve pojawiła się nowość - kamera 4500FHD Sport. Urządzenie rejestruje filmy oraz zdjęcia w rozdzielczości Full HD i jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie wody oraz kurzu.

Kamera Evolve 4500FHD Sport rejestruje obraz w systemie Full HD 1080p i HD 720p, umożliwiając dodatkowo przełączenie na tryb fotograficzny. Nowość wyposażona jest w elektroniczny stabilizator oraz sygnalizator wibracyjny, który informuje o włączeniu urządzenia. Wymiary kamery to 32 x 115 mm, natomiast waga nie przekracza 104 g.

Urządzenie zostało wyposażone w zestaw uchwytów, umożliwiających zamocowanie kamery na praktycznie każdej powierzchni - na kasku, oprawie okularów, ramieniu, kierownicy roweru czy jakiejkolwiek innej płaszczyźnie. Sprzęt jest całkowicie odporny na wszelkiego rodzaju wstrząsy, a także na działanie wody. Specjalny system zabezpieczeń i odpowiednia konserwacja pozwalają na zanurzenie kamery na głębokość 10 m.

Bateria pozwala na nieprzerwane nagrywanie przez 90 minut. materiał zapisywany jest na karcie pamięci microSD o maksymalnej pojemności 32 GB. Komunikacja z urządzeniem jest możliwa za pomocą interfejsu miniUSB.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kamera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy