HyperX wprowadza na rynek mikrofon USB SoloCast

Dział gamingowy firmy Kingston poinformował o wprowadzeniu na rynek mikrofonu USB HyperX SoloCastTM, który został stworzony z myślą o streamerach i twórcach treści.

Mikrofon SoloCast umożliwia łatwą konfigurację w trybie Plug & Play (Podłącz i Pracuj). Wykorzystuje kardioidalny wzór biegunowy, który jest bardziej czuły na źródła dźwięku znajdujące się bezpośrednio przed mikrofonem. Dzięki temu świetnie nadaje się do rozmów w trakcie gry, strumieniowej transmisji głosu i nagrań dźwiękowych na potrzeby tworzenia treści.

Niewielkie wymiary mikrofonu SoloCast i obrotowa podstawa z regulacją nachylenia pozwalają zmieścić urządzenie na niewielkiej przestrzeni, na przykład pod monitorem. Dołączony adapter uchwytu pasuje do gwintów 3/8" i 5/8". Jest też zgodny z większością podstaw i wysięgników. 

Reklama

Mikrofon SoloCast dołącza do rodziny mikrofonów HyperX, do której należy już wprowadzony niedawno na rynek mikrofon QuadCast S z efektami świetlnymi RGB. Oba urządzenia są kompatybilne z komputerami PC i Mac, a także z konsolami PS4. Mają certyfikaty Discord i TeamSpeak. Umożliwiają również korzystanie z głównych platform streamingowych, takich jak Streamlabs OBS, OBS Studio i XSplit.

Dostępność

Mikrofon HyperX SoloCast USB dostępny jest w cenie 399 PLN.  

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: HyperX | USB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy