Ipla w telewizorach BRAVIA oraz PlayStation 3

Sony Poland i ipla poinformowały o nawiązaniu współpracy, dzięki której widzowie mają dostęp do największej legalnej bazy materiałów VOD na platformie BRAVIA Internet Video oraz PlayStation 3 dostępnej w urządzeniach Sony.

Zmiany zachodzące w sposobie korzystania z ofert programowych stacji telewizyjnych wymagają dostosowania urządzeń i technologii w taki sposób, by widzowie mogli korzystać z zasobów telewizji w chwili, kiedy mają na to czas - a nie w momencie emisji danego programu.

Poza telewizorami Sony z opcją BRAVIA Internet Video są to: odtwarzacze Blu-ray Disc, kina domowe oraz Media Box - wyposażone w tę funkcję, notebooki VAIO (platforma Windows) oraz PS3. Co oferuje telewizja internetowa ipla w urządzeniach Sony? Treści prezentowane przez ipla to w większości materiały wyprodukowane na zlecenie Telewizji Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe i TV4. Na widzów czeka ponad 15 tysięcy plików wideo stanowiących ok. 7,5 tysiąca godzin oglądania. Co ciekawego będzie można zobaczyć w telewizji ipla na telewizorach Sony z platformą BRAVIA Internet Video oraz PS3:

Reklama

- Największe hity produkowane przez Telewizję Polsat oraz TV4 - aktualnie nadawane seriale, jak również produkcje archiwalne m.in. "Szpilki na Giewoncie", "Hotel 52", "Fala zbrodni", "Ekipa", "Włatcy Móch", "Samo życie", "Świat według Kiepskich", "Daleko od Noszy", "I kto tu rządzi" i wiele innych;

- Najciekawsze produkcje Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra, w tym mecze Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europejskiej UEFA. Ponadto mecze PlusLigi oraz PlusLigi Kobiet, KSW i Gale Boksu Zawodowego. IplaSPORT to także piłka ręczna na najwyższym poziomie: Liga Mistrzów Piłki Ręcznej, PGNiG Superliga i PGNiG Superliga Kobiet.

- Najlepsze programy rozrywkowe: Się Kręci, W obiektywie Justyny Steczkowskiej, Dekoratornia, Ewa Gotuje czy Rekordy Guinessa.

Obsługa aplikacji ipla na platformie BRAVIA Internet Video w telewizorach Sony ,jak również na PS3 jest intuicyjna. Nie ma potrzeby podłączania żadnych dodatkowych urządzeń. Wymagane jest jedynie łącze internetowe o przepustowości minimum 1,5 Mbit/s.

- Dla użytkowników platform Sony ważną informacją jest dostęp do produkcji w jakości HD (720p) takich tytułów, jak: "Szpilki na Giewoncie", "Hotel 52", "Ewa Gotuje", "Świat według Kiepskich", "Jak Oni Śpiewają" czy Netshare videocast. Odpowiadając na zmiany rynkowe i potrzeby naszych Klientów umożliwiamy konsumentom dostęp do ogromnych zasobów niezwykle interesujących propozycji programowych telewizji internetowej ipla . Dbamy również o jakość naszego serwisu i dlatego tak ważny jest dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości, który zwiększy komfort oglądania - powiedziała Izabela Wojnarowicz, BRAVIA Manager w Sony Poland. Dostosowujemy nasze produkty do zmieniających się trendów rynkowych i sposobu konsumpcji mediów. Pracujemy z najlepszymi partnerami na rynku polskim i europejskim, dlatego z taką przyjemnością informujemy Państwa o współpracy z firmą Redefine właścicielem marki ipla.

- PlayStation 3 to centrum domowej rozrywki dające możliwość grania w najnowsze gry w stereoskopowym 3D, oglądania filmów na Blu-ray 3D, czy korzystania z usług sieciowych PlayStation Network - powiedział Maciej Kmiołek, dyrektor ds. marketingu w Sony Computer Entertainment Polska. Cieszy nas, że wraz z pojawieniem się iPla na PS3, nasi użytkownicy otrzymają dostęp do bogatych zasobów telewizji z filmami, muzyką, popularnym serialami i widowiskami sportowymi na czele. Dzięki ofercie programowej iPla, funkcjonalność PS3 staje się kompletna - dodał Kmiołek.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Polsat | PlayStation Vita | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama