Reklama

Jaka szkoła kupi 50-calową plazmę Pioneera?

Najnowszy produkt marki Pioneer przeznaczony jest dla szkół. Firma, która wśród fanatyków wysokich rozdzielczości dała się poznać jako ta robiąca najlepsze plazmy, jakiś czas temu wycofała się z tego rynku, ale - jak pokazują te dwie nowości - niezupełnie.

EPD-C50EC3 i EPD-C50E3 to telewizory plazmowe o przekątnej 50 cali i rozdzielczości HD Ready 1366 na 768. Nie są to może atrybuty rzucające na kolana ale przed nowymi plazmami stoi zupełnie inne zadanie. Sprzedawane w zestawie z stolikiem na kółkach telewizory mają być przede wszystkim wytrzymałe na pracę w ciężkich warunkach (szkoła). Ponadto mają spisywać się w roli monitorów co ma zapewniać kompatybilność ze wszystkimi systemami Windows.

50-calowy wyświetlacz na mobilnym stoliku to ciekawy element wyposażenia każdej szkoły. O ewentualnym sukcesie lub porażce pomysłu zapewne zadecyduje cena zestawu. Ja widzę także drugi problem. Tak duży telewizor z załączonym stolikiem może ważyć nawet około 50 kg, co może okazać się nie lada problemem w trakcie próby pokonania progu pomiędzy salą, a korytarzem.

Reklama

JakiTelewizor.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama