LCD 32 cale - telewizory w dobrej cenie

LCD 32 cale to mało. Na bazie takiego ekranu trudno zbudować satysfakcjonujące kino domowe. Ale co jeśli nie mamy miejsca? Albo jeśli szukamy po prostu taniej alternatywy LCD 32" dla monitora komputerowego? Wtedy warto rzucić okiem na niezłe telewizory LCD 32 cale w dobrej cenie.

Toshiba XV733

Telewizor nie należy do najpiękniejszych pod względem designu, ale to nie jest najważniejsze. Istotna w tym przypadku jest matryca 1080p, odświeżanie na poziomie 100Hz (idealne pod gry wideo i sport) i matryca IPS. Toshiba rozpieszcza też w tym modelu klientów dużą ilością złącza. Aż cztery wtyczki HDMI (co nie jest takie oczywiste przy tak małej przekątnej), 2x SCART i 2x USB. Nie zabrakło także tunera DVB-T, który przyda się po cyfryzacji kraju i czytnik kart SD obsługujący SDHC do 32GB.

Panasonic TX-L32S20E

Jeszcze tańsza (od 1800 zł w sklepach internetowych) alternatywa, tym razem od Panasonica. Producent ten kojarzy się głównie z plazmami, ale jego telewizory LCD są także całkiem niezłe. To LCD 32" dostarczy obraz w Full HD, odświeżanie na poziomie 100 herców i, podobnie jak u wspomnianej wcześniej Toshiby, matrycę IPS. Jest też oczywiście tuner DVB-T MPEG4. Zatem, jest to ciekawa oferta Panasonica, jeśli interesują was telewizory 32-calowe.

Reklama

Samsung LE32B650

Telewizor obsługuje standard DLNA i usługi Internet@Tv Samsunga (dostęp do wybranych serwisów internetowych takich jak YouTube czy Picasa). Jednym z jego większych atutów są dwa złącza USB i obsługa multimediów z pamięci flash i dysków przenośnych (sprzęt powinien poradzić sobie z formatami avi, wmv, mkv, asf, mp4, 3gp, vob, vro i mpg lepiej niż inne telewizory LCD 32 cale). Nie zabrakło także tunera DVB-T i 100 Hz.

Oto trzy ciekawe propozycje za niewielkie pieniądze. Ich 32-calowe ekrany może nie są wielkie, ale to telewizory, które potrafią zaskoczyć.

Szymon Adamus

HDTVmania.pl
Dowiedz się więcej na temat: kino domowe | toshiba | telewizory

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy