Minx - małe głośniczki, jeszcze mniejsze subwoofery

Do sprzedaży w Polsce trafiła seria głośników oraz zestawów kina domowego Minx.

Do tej pory trudno było znaleźć system, który pogodziłby te kwestie, ponieważ kupujący stawał przed wyborem zakupu dużych, dobrze brzmiących głośników, albo malutkich głośniczków, które w czasie odsłuchu niczym nie porywały.

System zaprojektowany został w należącym do Cambridge Audio Centrum Rozwoju Audio w Londynie. BMR (Balanced Mode Radiator) - technologia zastosowana w każdym głośniku Minx.

Przetworniki Cambridge Audio bazują na opatentowanej technologii "ugięcia fali" znanej z płaskich przetworników, które są poruszane w przód i w tył, jak w tradycyjnym głośniku. Daje to głośnikowi więcej powietrza, a to przekłada się na lepszą pracę przetwornika i co za tym idzie szersze pasmo przenoszenia niż w innych tego typu głośnikach.

Reklama

Seria Minx składa się z dwóch rożnych kompaktowych głośników satelitarnych i trzech subwooferów - wszystkie dostępne są w kolorach białym lakierowanym i czarnym lakierowanym. Każdy głośnik satelitarny Minx może być położony na półce lub szafce, bądź powieszony na suficie lub ścianie. Podstawa, wykonana ze szczotkowanego aluminium może być łatwo przymocowana do głośnika, dzięki czemu można go będzie ustawić na płaskiej powierzchni koło telewizora, bądź pod nim (jako głośnik centralny).

Jakie zestawy przygotowano dla fanów muzyki?:

Minx 212 stereo - połączenia małego głośnika i dużego dźwięku,

Minx 10 - wraz z subwooferem aktywnym Minx stworzy system kina domowego,

X200 - to jeden z najmniejszych subwooferów na świecie (tylko 20 cm sześciennych objętości),

Minx 215 - pięć satelitarnych głośników Minx 10 umieszczonymi z przodu, w centrum i z tyłu oraz z subwooferem X200, system kina domowego 215,

Minx 325 - system kina domowego,

Minx 525 - system kina domowego,

Minx 20 - małe głośniczki,

X500 - subwoofer.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy