Reklama

Mobilne kino 5D w Krakowie

Od 1 do 23 grudnia na placu przed Galerią Krakowską będzie stała gigantyczna ciężarówka, a w jej środku 32 wyjątkowe miejsca kinowe. Podczas niezwykłego seansu filmowego odwiedzający kino 5D zobaczą trójwymiarowy obraz, poczują deszcz na twarzy, unoszące się w powietrzu zapachy oraz ruch dzięki wibrującym fotelom. Pokazom kina towarzyszy premiera "Asylum 5D", filmu wykorzystującego najnowsze dostępne technologie.

Mobilna ciężarówka Cinema 5D Kino Emocji to jedyne tego typu urządzenie w Europie. Jest najnowocześniejszym kinem w technologii 5D umieszczonym na specjalnie do tego celu wyprodukowanej profesjonalnej naczepie od tira. W wielkiej ciężarówce znajdują się dwie klimatyzowane sale projekcyjne, a w każdej z nich 16 ruchomych foteli. Widzowie mają okazję wykorzystać podczas seansu niemalże wszystkie swoje zmysły, dzięki oferowanym przez kino efektom specjalnym.

Cinema 5D jako jedyne w Polsce wyświetla film ASYLUM 5D - pierwszą polską produkcję w technologii 5D. Akcja filmu rozgrywa się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Widz wciela się w postać, która okazuje się być... no właśnie, nie wiemy jaka to postać aż do ostatniej minuty filmu. W filmie przechodzimy przez wiele mrocznych pomieszczeń i korytarzy, w których czekają na nas zaskakujące i upiorne "niespodzianki".

Ale żadne słowa nie oddadzą napięcia zbudowanego w tym filmie, to trzeba samemu "poczuć". Producentem filmu jest firma Virtual Magic z Wrocławia, a za mechaniczne efekty specjalne odpowiedzialna jest firma Budgast S.C.

Reklama

Oprócz Asylum, Cinema 5D Kino Emocji wyświetli także w technologii 5D film edukacyjny dla dzieci Dinozaury - Giganty Patagonii. Cena biletu do kina wynosi 15 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy