MP4 Philips GoGear Muse - z lepszym dźwiękiem

Na polskim rynku pojawił się kolejny odtwarzacz multimedialny marki Philips - MP4 Philips GoGear Muse.

Nowy odtwarzacz MP4 Philips GoGear Muse ma poprawiającą jakość dźwięku funkcję FullSound. Poprawiono i zrównoważono dynamika w całym paśmie przenoszenia sprawia. Sercem funkcji FullSound jest procesor sygnałowy analizujący sygnał audio - DSP Digital Signal Processor. Wykonując ponad 10 milionów operacji na sekundę. Ponadto, odtwarzacz GoGear Muse jest oferowany wraz ze słuchawkami, które tłumią dźwięki z otoczenia.

W funkcji FullSound zastosowano opatentowaną metodę uwydatniania basów, polegającą na zwiększaniu zawartości basów w dostępnej przestrzeni sygnału. Dzięki temu zapobiega się zniekształceniom nawet przy maksymalnym poziomie głośności, a basy stają się pełniejsze, głębsze i silniejsze - tak przynajmniej twierdzi producent.

Reklama

Philips GoGear został wyposażony w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala oraz funkcje odtwarzania dźwięku dookolnego. Nagrania o rozdzielczości HD 720p można oglądać na ekranie odtwarzacza, a także na telewizorze podłączonym do złącza HDMI.

Philips GoGear jest oferowany wraz z programem Philips Songbird - służącym do wyszukiwania i odtwarzania plików multimedialnych a także do synchronizowania ich z odtwarzaczem Philips GoGear. Przy użyciu programu Philips Songbird można przesyłać kolekcję nagrań muzycznych do odtwarzacza GoGear Muse, udostępniać listy odtwarzania, wyszukiwać nowe nagrania, kupować pliki muzyczne w internecie, synchronizować pliki multimedialne, a także sprawdzać informacje o zespołach koncertujących w pobliżu. Wystarczy wczytać kolekcję płyt CD do programu Philips Songbird lub wybrać pliki muzyczne zapisane w komputerze.

SPECYFIKACJA

- Funkcja ożywiająca muzykę z plików MP3,

- Technologia dźwięku dookolnego do odtwarzania dźwięku filmowego,

- Odtwarzanie plików w bezstratnych formatach FLAC i APE,

- Szerszy dostęp do nagrań, współpraca z serwisami Audible, BBC iPlayer,

- Kolorowy, 3,2-calowy wyświetlacz HVGA gwarantujący satysfakcję z oglądania filmów,

- Wyświetlanie filmów o rozdzielczości HD 720p na telewizorze HDTV,

- Gniazdo kart MicroSD do zwiększania pojemności pamięci,

- Radio FM z systemem RDS i pamięcią 20 stacji.

SA2MUS16S/02 - dostępny w sprzedaży od lipca w rekomendowanej cenie detalicznej brutto 599 PLN

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy