Najnowsze telewizory Panasonic z serii ST60, ET60 i E6 już w Polsce

Firma Panasonic ma przyjemność poinformować, że na polski rynek wprowadzone zostały trzy serie najnowszych telewizorów Smart VIERA - dwie serie ET60 i E6 telewizorów LED/LCD HD Smart VIERA, oraz telewizory plazmowe z serii ST60.

Telewizory  LED/LCD Smart VIERA z serii ET60 i E6 łączą w sobie największe zalety tradycyjnej telewizji i oferty internetowej w postaci serwisów społecznościowych i aplikacji, zapewniając użytkownikom szybki i łatwy dostęp do wszystkich ulubionych treści. Modele z tych serii dzięki funkcji my Home Screen umożliwiają łatwe dostosowywanie ekranu głównego do własnych upodobań i umieszczanie na nim do jedenastu ulubionych aplikacji i usług. Dodatkowo telewizory z serii ET60 i E6 charakteryzują się niezwykle wydajnym wyświetlaniem płynnego obrazu i szerokimi kątami widzenia.

Reklama

Seria ET60

Modele z serii Smart VIERA ET60, dostępne są z przekątnymi ekranu 42, 47, 50 i 55 cali i posiadają następujące rozwiązania technologiczne:

- Ekran Full HD 3D LED IPS z  odświeżaniem 600 Hz BLS — zaawansowany panel zapewniający doskonałą jakość obrazu i niemigoczące sceny ruchome.

- Szeroki kąt widzenia 178° — doskonała jakość oglądanego hitu kinowego lub meczu piłkarskiego z praktycznie dowolnego miejsca w pokoju.

- Rewelacyjny kontrast — dynamiczny, porywający obraz o wysokiej jasności, znakomitych poziomach czerni i dużej głębi.

- Zaawansowane opcje łączności i funkcje ułatwiające obsługę, w tym VIERA Connect, my Home Screen oraz Swipe and Share 2.0.

Rekomendowana cena detaliczna: od 4099 zł do 7999 zł.

Seria E6

Modele Full HD  LED/LCD Smart VIERA E6 są dostępne w czterech rozmiarach przekątnej ekranu: 32, 39, 42 i 50 cali. Wszystkie są wyposażone w następujące rozwiązania:

- Ekran LED Full HD z   odświeżaniem 100 Hz BLB — znakomite odtwarzanie wartkich akcji i wydarzeń sportowych.

- Wysoki kontrast — świetny kontrast kolorów, zapewniający lepsze wrażenia podczas oglądania.

- Web Content Optimiser — wyraźne, płynne wyświetlanie filmów z Internetu na telewizorze.

- Zaawansowane opcje łączności i funkcje ułatwiające obsługę, w tym VIERA Connect, my Home Screen oraz Swipe and Share 2.0.

Rekomendowana cena detaliczna: od 2499 zł do 4799 zł.

ST60 - zaawansowana technologia w pięknym wydaniu

Telewizory plazmowe Smart VIERA na 2013 r. zostały przygotowane z myślą o udostępnieniu personalizowanych urządzeń, w których wszystkie ulubione elementy użytkownika mogłyby się znajdować w jednym miejscu i które zapewniałyby zaawansowane funkcje łączności sieciowej, rozszerzone opcje łączności, wyższą jakość obrazu oraz wyjątkowo atrakcyjne wzornictwo. Taka jest też seria ST60, która oferuje doskonałą jakość obrazu, a także ciekawe i innowacyjne funkcje multimedialne.

Seria ST60

Modele z serii Smart VIERA ST60 są dostępne w czterech rozmiarach przekątnej ekranu: 42, 50, 55 i 65 cali. Wszystkie są wyposażone w następujące rozwiązania:

- Panel 3D Full HD NeoPlasma z FFD 2500 Hz — wyjątkowy, szybki panel, zapewniający wysoką jakość obrazu i płynny ruch.

- Technologia Infinite Black Pro — głębokie czernie i precyzyjna gradacja, zapewniająca dynamiczną jakość obrazu przy dowolnym oświetleniu.

- Zaawansowane opcje łączności i funkcje ułatwiające obsługę, w tym elektroniczne pióro dotykowe w zestawie, VIERA Connect, my Home Screen oraz Swipe and Share 2.0.

- Web Content Optimiser — wyraźne, płynne wyświetlanie filmów z Internetu na telewizorze.

Rekomendowana cena detaliczna: od 3999 zł do 7299 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: panasonic | telewizor | plazma | LED
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama