Reklama

Okulary OLED na walentynki

Podczas Mobile World Congress (14-17 lutego, Barcelona) zostanie zaprezentowany ekran OLED Madison w postaci okularów. Mają one symulować ekran o przekątnej 30 cali, widziany z odległości niecałych dwóch metrów.

Urządzenie ma być wyposażone w komunikację Bluetooth i pozwalać na cieszenie się obrazem w dobrej jakości z komórki lub odtwarzacza multimedialnego. Madisona będzie można też podłączyć do komputerów (zarówno PC, jak i Mac).

Producent tego gadżetu (firma Novero) planuje jego premierę na drugi kwartał roku. Cena? 250 euro, czyli około 1000 zł.

Do tej pory urządzenia tego typu nie przyjmowały się na rynku zbyt dobrze. Czy zmieni się to wraz z przejściem na technologię OLED?

Reklama

http://hdtvmania.pl/

HDTVmania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mobile World Congress

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy