Panasonic HM-TA1 - kieszonkowe wideo

HM-TA1 to przenośna kamera HD Panasonic do rejestrowania filmów i zdjęć wysokiej jakości. Mierzy 53,0 mm (szerokość) na 17,8 mm (długość) na 104,0 mm (wysokość). To urządzenie o rozmiarze dłoni można włożyć do kieszeni.

Kamera TA1 jest łatwa w użyciu, nawet dla użytkownika, który nie korzysta z tego typu sprzętu na co dzień. Wszystkie przyciski zaprojektowano z myślą o intuicyjnej obsłudze, a zintegrowany terminal USB z wbudowanym oprogramowaniem umożliwia podłączenie urządzenia do komputera PC, edycję obrazów oraz wysyłanie ich do serwisów YouTube lub Facebook.

TA1 rejestruje obraz w formacie MPEG-4 AVC (MP4), który jest zgodny z szeroką gamą urządzeń, i obsługuje również format wideo iFrame firmy Apple, co pozwala szybko wczytywać i edytować nagrane filmy za pomocą oprogramowania iMovie w komputerach Mac.

Reklama

Kamery TA1 można również używać w połączeniu z usługą telefonii IP Skype. Wystarczy podłączyć ją komputera, a staje się kamerą internetową, umożliwiając prowadzenie bezpłatnych rozmów wideo z przyjaciółmi lub rodziną.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy