Panasonic HM-TA1 - multimedialna kamerka Web 2.0

Panasonic wprowadza do sprzedaży w Polsce HM-TA1 - multimedialny aparat HD wyposażony w funkcje społecznościowe. Niewielkie urządzenie pozwala na robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów w Full HD oraz dzielenie się nimi z przyjaciółmi za pomocą serwisów społecznościowych.

Aparat (bo tak określa swój produkt Panasonic) może również służyć jako internetowa kamera wspólpracująca z aplikacją Skype. Podstawową zaletą nowego mobilnego aparatu HD Panasonic HM-TA1 są jego niewielkie gabaryty. Aparat w swoich wymiarach zbliżony jest do telefonu komórkowego, dzięki czemu noszenie jego zawsze przy sobie nie jest ani trochę uciążliwe. Teraz w każdej chwili jego użytkownik może nagrać film w jakości HD lub zrobić zdjęcie w wysokiej rozdzielczości.

Aparat HM-TA1 jest prosty w użyciu, nawet dla użytkownika, który nie korzysta z tego typu sprzętu na co dzień. Użytkownik może przystąpić do filmowania lub fotografowania natychmiast po wyjęciu aparatu z kieszeni lub torebki.

Aparat HM-TA1 posiada zintegrowany terminal USB z wbudowanym oprogramowaniem HD Writer PE 1.0, dzięki któremu zaraz po podłączeniu urządzenia do komputera PC, możemy edytować nasze obrazy a następnie wysłać do serwisów YouTube lub Facebook. TA1 rejestruje obraz w formacie MPEG-4 AVC (MP4), który jest zgodny z szeroką gamą urządzeń. Obsługuje również format wideo iFrame firmy Apple, co pozwala wczytywać i edytować nagrane filmy za pomocą oprogramowania iMovie w komputerach Mac.

Reklama

Aparat TA1 można również używać w połączeniu z usługą telefonii IP Skype. Wystarczy podłączyć go do komputera, a staje się kamerą internetową, umożliwiając prowadzenie bezpłatnych rozmów wideo z przyjaciółmi lub rodziną.

Aparat Panasonic HM-TA1 jest dostępny w Polsce w cenie sugerowanej brutto 749 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: aparat fotograficzny | panasonic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama