Panoramiczny projektor od BenQ

Firma BenQ wprowadza do swojej oferty w Polsce nowy model popularnego, wielofunkcyjnego projektora - MW512. Urządzenie oferuje jasność do 2800 ANSI lumenów i kontrast do 4000:1.

BenQ MW512 ma rozdzielczość podstawową WXGA (1280x800 pikseli). Może współpracować z urządzeniami zewnętrznymi w rozdzielczościach od VGA (640x350) do UXGA (1600x1200 pikseli). Projektor jest również kompatybilny ze standardem HDTV do 1080p oraz systemami TV - NTSC, PAL oraz SECAM. Użytkownik może wybrać ustawienie wyświetlania obrazu w formatach: 4:3 lub 16:9.

Obraz w palecie 16,7 miliona kolorów wyświetlany jest na ekranie o przekątnej od 23" (57,5 cm) do 300" (750 cm). Z odległości 2 m od ekranu uzyskiwany jest obraz o przekątnej 155 cm.

MW512 jest również bardzo cichy - poziom hałasu wentylatora to 28dB w trybie Econo oraz 30dB w trybie Standard.

Reklama

Pełne zarządzanie kolorem

Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. Co więcej, funkcja 3D Management, pozwala na niezależną zmianę kolorów: żółtego, zielonego, niebieskiego, czerwonego, fioletowego, w zakresie nasycenia, intensywności barwy, itp. W celu zapewnienia optymalnych kolorów i możliwie najlepszej reprodukcji barw, MX512+ posiada tzw. Złote Koło Kolorów (Golden Ratio Color Wheel), które zapewnia naturalne odwzorowanie barw.

Projektor BenQ MW512 wyposażono w obudowę, której konstrukcja z znacznym stopniu eliminuje szum powstających podczas pracy wentylatorów - redukując go do poziomu 28 dB. Tak niski poziom hałasu osiągnięto dzięki specjalnej konstrukcji kanałów doprowadzających i odprowadzających powietrze.

Urządzenie wyposażono w szeroki zestaw funkcji do ustawień obrazu, pomiar czasu trwania prezentacji oraz korekcję obrazu zależnie od koloru tła, na którym jest wyświetlany. Korekta obrazu dotyczy dopasowania jasności obrazu, kolorów i kontrastu dla pięciu różnych domyślnie ustawionych kolorów ekranu lub ściany, na której wyświetlany jest obraz.

Projektor dostępny jest w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 2 439 zł (z VAT).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: projektor | BenQ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama