Philips prezentuje Smart TV oraz lokalne serwisy VoD

Philips udowadnia, że telewizor może być czymś więcej niż tylko urządzeniem do oglądania telewizji. Dzięki technologii Smart TV, najnowsze telewizory, odtwarzacze Blue-Ray oraz kina domowe Philips stają się multimedialnymi centrami rozrywki umożliwiającymi dostęp do dedykowanych serwisów VoD.

Philips wraz z partnerami zajmującymi się dystrybucją treści VoD planuje uruchomienie pierwszych dedykowanych serwisów VoD: tvscreen.pl (Digital Partners) oraz Ipla (Redefine) wiosną 2011.

tvscreen.pl - wypożyczalnia filmów w twoim domu

tvscreen.pl to internetowa platforma VoD. Serwis wyróżnia się na polskim rynku nowych mediów mnogością i różnorodnością dostępnych materiałów wideo, premierami najnowszych filmów największych, światowych wytwórni. W serwisie tvscreen.pl działającym w ramach usługi Philips Net TV dostępnych jest kilkadziesiąt filmów, m.in. nowości: "Królestwo zwierząt", "Wyspa zaginionych", "Piąty wymiar", "Śluby panieńskie", "Uprowadzona Alice Creed", a także inne światowe, europejskie i polskie mega hity, produkcje dla szerokiej publiczności i artystyczne, wyróżniane na festiwalach filmowych. Do końca 2011 serwis zaoferuje użytkownikom telewizorów Philips z usługą Net TV ponad 500 tytułów filmowych, również w jakości HD.

Ipla - Programy oraz seriale Polsatu w Twoim telewizorze

ipla to aplikacja, która umożliwia użytkownikom dostęp do materiałów video na żądanie w wysokiej jakości. Ogromną zaletą ipla jest obszerna baza VoD, w której każdy użytkownik znajdzie najbardziej interesujące dla siebie materiały. Na widzów czeka ponad 14 tysięcy plików wideo stanowiących ok. 7,5 tysięcy godzin programów. Oferta jest systematycznie powiększana i aktualizowana o kolejne materiały. Treści prezentowane przez ipla to w większości materiały wyprodukowane na zlecenie Telewizji Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe i TV4.

Reklama

SimplyShare - istotą łączności jest dzielenie się

SimpleShare umożliwia łatwe i wygodne przesyłanie multimediów między urządzeniami znajdującymi się w domowej sieci. Dzięki temu, na ekranie telewizora możesz wyświetlać zdjęcia lub filmy znajdujące się na Twoim tablecie, smartfonie lub laptopie.

Control - intuicyjny oraz łatwy w obsłudze interfejs

Łatwe i intuicyjne kontrolowanie zaawansowanego sprzętu RTV to jeden z czterech filarów technologii Smart TV. Niezależnie od tego, czy chcesz surfować po Internecie, czy po prostu zmienić kanał, masz do dyspozycji kilka możliwości sterowania Twoim telewizorem Philips. Dzięki dedykowanej aplikacji Philips TV Remote (dostępnej obecnie w Apple App Store oraz niebawem na Android Market) możesz w tym celu korzystać z tabletu lub smartfona, za pośrednictwem, których możesz przełączać się między poszczególnymi menu oraz wpisywać tekst.

Net TV: programy telewizyjne, gry i filmy na żądanie

Portal Net TV firmy Philips zwiększa Twój wybór w kwestii tego, jaki program lub film obejrzeć oraz kiedy to zrobić. Net TV umożliwia dostęp do otwartego internetu, wypożyczalni filmów VoD oraz wielu innych interaktywnych serwisów on-line.

Program - internetowy program telewizyjny

Nie masz planów na dzisiejszy wieczór? W Philips Smart TV zastąpiono długie listy kanałów i programów internetowym przewodnikiem telewizyjnym - intuicyjnym przeglądem emisji, który ułatwia decyzję, co obejrzeć. Dzięki widokowi Picture-in-Picture możesz kontynuować oglądanie telewizji, jednocześnie przeglądając przewodnik po programach telewizyjnych.

Dostęp do serwisów VoD będzie możliwy za pośrednictwem telewizorów z linii produktowych na rok:

- 2010 - serie produktowe: Cinema 21:9, 9000, 8000, 7000,

- 2011 - serie produktowe: Cinema 21:9, 9000, 8000, 7000, 6000,

oraz odtwarzaczy Blu-Ray z linii produktowych na rok:

- 2010 - serie produktowe: 9000, 8000, 7000

- 2011 - serie produktowe: 9000, 8000, 7000, 5000

oraz kin domowych z linii produktowych na rok:

- 2010 - seria produktowa 9000

- 2011 - serie produktowe: 9000, 7000, 5000, 4000

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy