Pierwsze polskie telewizory 3D Manta w sklepach

Na naszym rodzimym rynku pojawił się pierwszy polski telewizor 3D. Firma Manta próbuje przyciągnąć klientów niską ceną.

W sklepach dostępne są obecnie 32-calowe modele wyposażone w matryce LCD. - To pionierskie działania w skali kraju i bardzo ważny moment w historii naszej firmy. Po raz pierwszy do naszej oferty trafia urządzenie wyprodukowane w Polsce - nowoczesny, niedrogi polski telewizor- mówi Bogdan Wiciński CEO Manta Multimedia.

32-calowy LCD 3D to pierwszy z modeli, wprowadzonych na rynek przez firmę Manta Multimedia. W najbliższym czasie do sklepów trafią jeszcze 3D LCD 42 cale i 3D LED - 32 i 42 calowe. Do produkcji polskich TV wykorzystano najwyższej jakości matryce firmy LG. Wszystkie modele pracują w pasywnym 3D, oferując najlepszą jakość trójwymiarowego obrazu. Technologia ta zapobiega migotaniu obrazu, a co za tym idzie zmęczeniu oka.

Do każdego modelu telewizora Manty dodawane są aż cztery pary okularów pasywnych. Obecny na rynku odbiornik posiada również konwerter umożliwiający zmianę nadawanego obrazu 2D na trójwymiarowy. 32-calowy LCD 3D wyposażony jest również w tuner MPEG 4 umożliwiający odbiór naziemnej telewizji cyfrowej, która stanie się wkrótce standardem w Polsce. Pierwszy polski TV 3D w sprzedaży detalicznej kosztuje poniżej 1999 zł.

Reklama

Specyfikacja 3D LCD 32 Manta:

- Maksymalne zużycie energii 170W,

- Rozdzielczość: 1366x768,

- Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 miliona,

- Kontrast dynamiczny 12000:1,

- Wielojęzyczne menu,

- Wejście USB,

- Gniazda 2xHDMI, 1xVGA, 1xS-Video, 1xSCART,

- Wymiary bez podstawy: 782x494x101mm,

- Wymiary z podstawą: 782x555x101mm.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: telewizor | telewizory | Manta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy