Reklama

Powrót kultowego odtwarzacza MP3

Masowo sprzedawany w całym kraju, charakteryzujący się pojemnością dochodzącą nawet do kilkuset megabajtów i, jak na tamte czasy, niebywale drogi. Taki był jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy MP3, który doczekał się odświeżenia w 2016 roku, trafiając do oferty marki ART.

Dawniej 128 MB pamięci wewnętrznej wystarczało na dodanie zaledwie kilkudziesięciu utworów. Aktualnie, w liczącej 8 GB pamięci flash, zmieści się ich nawet dwa tysiące. Oprócz powiększenia ilości pamięci wewnętrznej, w odtwarzaczu nic się jednak nie zmieniło.

Pliki audio w formacie MP3/WMA/WAV można przesyłać z lub do pamięci komputera, korzystając z portu USB 2.0. Dla poprawienia muzycznych doznań, ART AMP03 posiada wbudowany equalizer, który pomoże uzyskać pożądane brzmienie. Dostępne konfiguracje to: normal, rock, pop, clasic, soft, jazz lub dbb.

Reklama

Najważniejsze informacje na temat odtwarzanych nagrań są prezentowane na wyświetlaczu LCD o wymiarach 132x32 mm. Do wyboru jest też siedem różnych kolorów podświetlenia. Maksymalny czas pracy odtwarzacza wynosi około 6 godzin. Źródłem zasilania jest bateria AAA. W komplecie znajdują się douszne słuchawki z wtykiem mini-jack 3,5 mm.

ART AMP03 posiada 24-miesięczną gwarancję producenta.


INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: MP3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy