Samsung HMX-E10 - obrotowa minikamerka

Samsung Electronics rozszerzył swoją linię kompaktowych kamer cyfrowych o model HMX-E10. Kamerka ta ma obrotowy obiektyw, który umożliwia nagrywanie filmów w jakości Full HD pod każdym kątem w zakresie 270 stopni.

W modelu HMX-E10, Samsung zastosował wbudowany port USB, dzięki czemu udostępnianie i przenoszenie nagranych filmów jest znacznie prostsze. Funkcja USB umożliwia użytkownikom podłączenie kamery bezpośrednio do komputera bez dodatkowych akcesoriów jak kabel USB, dzięki czemu użytkownicy mają nieskrępowany dostęp do swoich nagrań. Podłączając kamerę HMX-E10 do komputera poprzez USB można jednocześnie naładować jej baterię.

- Samsung skupia się na wprowadzaniu do swoich urządzeń funkcji, które zaspokajają nowe potrzeby konsumentów i przenoszą nagrywanie amatorskich filmów na wyższy poziom, powiedział Sangjin Park, CEO działu Digital Imaging w Samsung Electronics. - HMX-E10 oferuje wysoką jakość obrazu, ultra kompaktowy design i wbudowane złącze USB, którego konsumenci oczekują w tej klasy kamerach. Jednocześnie, Samsung idzie o krok dalej, oferując takie funkcje jak obrotowy obiektyw, duży ekran LCD i szereg inteligentnych filtrów, które dają użytkownikom większe możliwości wyrażania swojej kreatywności - dodał.

Reklama

Sercem HMX-E10 jest duży, zaawansowany przetwornik CMOS 1/3,2 cala, który umożliwia rejestrowanie filmów w rozdzielczości 1920x1080 full HD (przy 30 klatkach na sekundę, zapis w formacie H.264) oraz robienie 8-megapikselowych zdjęć cyfrowych. Z tyłu kamery znajduje się 2,7-calowy ekran dotykowy LCD ustawiony pionowo. Podczas nagrywania filmu ekran LCD modelu HMX-E10 jest podzielony na dwie części: górna część wyświetla na żywo to, co znajduje się w kadrze, a dolna część wyświetla serię przycisków dotykowych: nagrywaj, zatrzymaj i odtwarzaj. Konsumenci mogą przekręcić obrotowy obiektyw i wykorzystać ekran do nagrywania samych siebie.

W ten sposób mogą wyjść zza kamery i stać się bohaterami własnych filmów. Nagrane klipy można odtwarzać trzymają urządzenie poziomo, co pozwala wykorzystać cały wyświetlacz i oglądać filmy w trybie pełnoekranowym.

Samsung HMX-E10

Przetwornik obrazu: 1/3,2" CMOS

Obiektyw: 1x, Auto Focus (2x zoom cyfrowy), F2,2

LCD: 2,7-calowy dotykowy LCD, 230k

Pamięć: Karty microSD

Interfejs: USB 2.0 (wbudowane)

HDMI

Unikatowe funkcje: 1920x1080 Full-HD Video

format H.264

8 megapikseli

Kompaktowy design

Obrotowy obiektyw 270°

Złącze HDMI

Wbudowane USB

Ładowanie przez USB

Inteligentne filtry: miniatura, winietowanie, defog (efekt filtru polaryzacyjnego), szkic

Ujęcie panoramiczne

Wbudowana aplikacja intelli-studio 2.0

Wysyłanie jednym przyciskiem do YouTube

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy