Sygnał wideo na większą odległość - repeater Delock

Przenoszenie sygnału na większe odległości może wiązać się z utratą jakości obrazu i dźwięku. Problem ten odczujemy nie tylko w domu, ale także w pracy, np. przy próbie aranżacji wizualizacji na jednej lub kilku ekspozycjach. Rozwiązaniem tego problemu ma być repeater HDMI od firmy Delock.

Repeater HDMI od Delocka (11462) to niewielki wzmacniacz sygnału połączenia HDMI o zasięgu do 30 m. By skorzystać z jego funkcjonalności, z jednej strony należy podłączyć kabel HDMI o maksymalnej długości do 20 m np. do laptopa, z drugiej zaś połączyć z repeaterem Delock. Następnie do portu wyjściowego oznaczanego jako "Output" podłączamy kabel o długości nie większej niż 10 m i podpinamy bezpośrednio do monitora czy TV.

Tego typu rozwiązanie z powodzeniem można stosować w domu, biurze, czy podczas wszelkiej maści imprez i turniejów e-sportowych. Wzmacniacz sygnału obsługuje rozdzielczość do Ultra HD (3840 × 2160@ 60 Hz) i zapewnia zgodność wsteczną do rozdzielczości Full HD 1080p. Urządzenie do pracy nie wymaga osobnego źródła zasilania.

Reklama

Cena produktu wynosi około 99 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy