Tablet Creative ZiiO Pure i inne nowości

Tablety Creative ZiiO Pure Wireless Entertainment z 10 lub 7-calowym ekranem, Creative ZEN Touch 2 oraz słuchawki Bluetooth Creative WP-300 to nowości, które przygotowało Creative dla swoich klientów.

Creative ZiiO to pierwszy na świecie tablet z kodekiem audio apt-X. Urządzenie oparte jest na systemie operacyjnym Android i oferuje najlepszej jakości dźwięk spośród dostępnych na rynku urządzeń konkurencyjnych z systemem Android. Innym atutem tabletu Creative ZiiO jest łatwy i wygodny sposób łączenia przez Bluetooth z szeroką gamą głośników i słuchawek Creative oraz wszystkimi innymi urządzeniami obsługującymi tę technologię. Wysoka jakość bezprzewodowego dźwięku jest efektem zastosowania aplikacji Pure Android Audio oraz kodeka apt-X.

Technologie zastosowane w Pure Android Audio obejmują:

? X-Fi Crystalizer, zapewniający czysty dźwięk muzyki

? X-Fi Expand, zapewniający przestrzenny dźwięk w filmach i grach

? Technologia bezprzewodowa Bluetooth 2.1

? Wydajny kodek apt-X o niskiej latencji

ZiiO Pure Wireless Entertainment jest łatwy w obsłudze oraz podobnie jak inne tablety umożliwia sprawdzenie poczty, oglądanie filmów, słuchanie muzyki czy granie. Urządzenie można także podłączyć do większego ekranu przez przewód HD. Użytkownicy mogą również pobierać aplikacje z internetu i witryny ziiStore; ponieważ tablet wykorzystuje system operacyjny Android, pozwala instalować dowolne z dziesiątek tysięcy aplikacji dostępnych w sieci za darmo.

Reklama

Creative ZiiO to pierwszy model wykorzystujący opracowany wewnętrznie przez firmę Creative procesor Zii ZMS-08, który zaprojektowano w taki sposób, aby zapewniał wysoką wydajność przetwarzania multimediów, wymaganą w urządzeniach nowej generacji.

Creative Zen Touch

Creative ZEN Touch 2 to kolejna propozycja z gamy urządzeń Pure Wireless. Jest to dobry wybór dla użytkowników, którzy poszukują kieszonkowego, bezprzewodowego centrum rozrywki. Creative ZEN Touch 2 pozwala cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem, przesyłanym strumieniowo do wybranych słuchawek bądź głośników z technologią Bluetooth. Dotknięcie ikonki na ekranie łączy użytkownika z internetem.

Creative WP-300

Trzecią pozycją w systemie Pure Wireless Entertainment są słuchawki bezprzewodowe Creative WP-300. Zaprojektowano je w taki sposób, aby pozwalały słuchać wysokiej jakości muzyki z ulubionego urządzenia mobilnego z obsługą Bluetooth, takiego jak netbook, notebook, smartfon, iPhone, iPad lub tablet. Słuchawki Creative WP-300 płynnie i łatwo łączą się tabletem Creative ZiiO oraz odtwarzaczem Creative ZEN Touch 2.

Rozwiązanie Pure Wireless Entertainment będzie dostępne w sprzedaży na terenie Polski w grudniu 2010 roku, a sugerowane ceny detaliczne poszczególnych produktów to:

Tablet Creative ZiiO 7" Pure Wireless Entertainment 8GB - 249,99 EUR

Tablet Creative ZiiO 10" Pure Wireless Entertainment 8GB - 299,99 EUR

Skórzane etui do tabletu Creative ZiiO - 39,99 EUR

Rysik do tabletu Creative ZiiO (3-w-1) - 19,99 EUR

Osłona ekranu do tabletu Creative ZiiO - 9,99 EUR

Uniwersalny zasilacz do tabletu Creative ZiiO - 39,99 EUR

Bezprzewodowy system rozrywkowy ZEN Touch 2 (bez GPSu) 8GB - 189,99 EUR

Skórzane etui do ZEN Touch2 - 24,99 EUR

Silikonowa osłona do ZEN Touch 2 (2-w-1) - 14,99 EUR

Osłona ekranu do ZEN Touch 2 - 9,99 EUR

Słuchawki Bluetooth Creative WP-300 - 99,99 EUR

pcformat_online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy