Telewizor LCD za 599 zł

Na polskim rynku debiutują telewizory firmy Technika, które będą sprzedawane w sieci Tesco. Za model o przekątnej 19-cali przyjdzie zapłacić 599 zł.

Okrętem flagowym Techniki mają być telewizory o przekątnych ekranu 19, 22 i 23 cali. Telewizory mają wbudowany odtwarzacz DVD. Drugą nowością jest port USB, dzięki któremu otrzymujemy możliwość odtwarzania filmów, muzyki czy pokazu zdjęć bezpośrednio z pendrive'a, iPoda czy dysku zewnętrznego. Odtwarzacz obsługuje formaty wideo DVD, VCD i Divx oraz JPEG i MP3.

Wszystkie modele wyposażone są już w tuner DVB-T, umożliwiający odbiór naziemnej telewizji cyfrowej. A to eliminuje konieczność zakupu osobnego dekodera, który umożliwi odbiór bogatszej oferty kanałów TV, gdy tylko naziemna telewizja cyfrowa stanie się standardem w Polsce. Audycje czy filmy można nagrywać - znów dzięki złączu USB - na pamięć zewnętrzną, choćby na dołączony do zestawu pendrive o pojemności 4 GB.

Większość modeli, w tym wspomniane 19, 22 i 23 calowe, wyposażona jest w panel LCD Samsunga. Cena? Tesco zapewnia, że produkty Techniki będą znacznie tańsze od rynkowych liderów. Pierwszy z nowej oferty, 19-calowy telewizor z wbudowanym DVD i portem USB kosztuje 599 zł.

Reklama

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy