Vivitek Qumi Q8 - najmniejszy na świecie projektor Full HD

Seria projektorów Vivitek Qumi pojawia się w nowej odsłonie - Q8. Tym razem ważący zaledwie 621 gramów projektor LED wyświetla obraz o przekątnej do 120 cali (305 cm) w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), z jasnością 1000 ANSI lumenów i współczynnikiem kontrastu 30.000:1. Jest dostępny w cenie detalicznej 4899 zł.

Projektor jest idealnym towarzyszem podróży, który poza dobrymi parametrami obrazu oferuje wbudowane Wi-Fi pozwalając na bezprzewodową projekcję z urządzeń mobilnych z systemami iOS lub Android. Użytkownicy mogą również korzystać ze standardowych opcji połączeń, w tym HDMI i MHL. Obraz może być również wyświetlany bezpośrednio z pamięci flash USB lub z pamięci wewnętrznej urządzenia. Qumi Q8 pozwala na wyświetlanie dokumentów, zdjęć i filmów bez konieczności podłączania do komputera lub odtwarzacza Blu-ray. 

Źródło światła LED jest nie tylko ekologicznym, ale również bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Jego żywotność określa się na 30 000 godzin. Oznacza to, że używając projektora po 5 godzin, w każdym 365 dni w roku – będzie można się nim cieszyć, ponad… 16 lat.

Reklama

Vivitek Qumi Q8 jest dostępny w cenie detalicznej 4899 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy