Wisła - Odra w jakości 3D

Canal+ przeprowadzi pierwszą w Polsce transmisję piłkarską w technologii 3D z meczu Wisły Kraków z Odrą Wodzisław. Relacja zostanie przeprowadzona w sobotę - 15 maja 2010 roku ze Stadionu Suche Stawy w Krakowie.

15 maja 2010 roku to przełomowa data w historii polskiej telewizji. Tego dnia Canal+ przeprowadzi pierwszą w naszym kraju transmisję piłkarską w technologii 3D i standardzie HD: kluczowy mecz ostatniej kolejki Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Odrą Wodzisław. Widzowie wyposażeni w telewizory i okulary 3D będą mogli zobaczyć relację w domu na kanale 28 w ofercie Cyfry+, a pozostali kibice - na specjalnych pokazach organizowanych przez stację w pubach i kinach w Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie kibiców Canal+ uruchamia dodatkowe miejsca, w których będzie można zobaczyć najważniejszy mecz ostatniej kolejki Ekstraklasy w formacie 3D. Do pięciu pubów sportowych w Krakowie, Poznaniu i Warszawie, gdzie Canal+ organizuje pokazy we współpracy z LG Electronics, dołączają wybrane Multikina w tych miastach. Aby wygrać bezpłatne zaproszenia na pokazy, należy zarejestrować się na stronie www.canalplus.pl/3d.

Reklama

Ekipa Canal+ przeprowadzi relację z wykorzystaniem specjalistycznego wozu transmisyjnego wyposażonego w 9 nowoczesnych kamer pracujących w technologii stereoskopowej. Relacja będzie niekodowana, co oznacza, że będą ją mogli zobaczyć także widzowie, którzy na co dzień nie mają dostępu do oferty Canal+. Partnerem transmisji jest Eutelsat - przekaz odbędzie się na należącym do operatora satelicie Hot Bird.

Media2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy