Reklama

Zeal iON - kosmiczne gogle z kamerą

Powszechnie uważa się, że GoPro to najlepsza kamera do rejestrowania przeżyć sportowych i okołosportowych. Tymczasem na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań, które nie tylko zapewniają doskonałą jakość obrazu, ale także wyglądają o niebo lepiej niż mała, plastikowa kostka stercząca z kasku, nogi lub piersi. Poznajcie Zeal iON, wyjątkowy gadżet dla osób uzależnionych od adrenaliny.

Kosmicznie wyglądające google nagrywają wideo w rozdzielczości 1080p za pomocą matrycy 8 MP. I robią to dokładnie z punktu widzenia użytkownika. Tak nagrany film można oglądać niczym ultrarealistyczny FPP. Rozgrywki w paintball nabiorą zupełnie nowego wymiaru.

Producentem gogli iON jest firma Zeal specjalizująca się w okularach, goglach i szkłach wszelkiej maści. Kamera iON rozgląda się kątem widzenia wynoszącym 170 stopni, a wewnątrz gogli znajduje się wizjer, dzięki któremu mamy ciągły podgląd na rejestrowaną akcję. Przyciski widoczne po bokach można obsługiwać dłońmi okutanymi w rękawice, a całość jest oczywiście wodoodporna. Baterie li-on starczą na 3 godziny pracy.

Same szkła i oprawa są oczywiście najwyższej jakości. Anti-fog i filtr UV to tylko początek długiej listy cech tych gogli. Zakupu możecie dokonać już teraz na witrynie producenta, a cena wynosi 399 dol.

Reklama

Mariusz Kamiński

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: okulary | wideo | kamera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama