Reklama

Zestaw kina domowego BH9520TW od LG

W Polsce na sklepowe trafił zestaw kina domowego BH9520TW, zapewniający dźwięk w formacie Cinema 3D. Sprzęt ma system głośników 9.1 i funkcję 3D Sound Zooming, która ma dostarczyć wrażeń porównywalnych z najlepszymi salami koncertowymi czy studiami muzycznymi.

Do tej pory tego typu rozwiązania, stosowane były jedynie w profesjonalnych salach kinowych, przeznaczonych do oglądania filmów w technologii 3D. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Sound Field Expansion nie tylko obszar ograniczony głośnikami, ale całe pomieszczenie wypełnione jest dźwiękiem najwyższej jakości. Dzięki temu osiągnięto efekt przestrzeni i głębi dźwięku, który z pewnością zachwyci wszystkich audiofilów. Zestaw kina domowego BH9520TW składa się zarówno z wysokich, pionowych kolumn, jak i niskiego subwoofera.

- Zastosowanie funkcji Sound Field Expansion zupełnie zmieni nasze podejście do rozrywki - powiedział Havis Kwon, prezes i dyrektor generalny firmy LG Home Entertainment. "Wraz z Procesorem dźwięku przestrzennego 3D, odwzorowanie dźwięku w całym pomieszczeniu jest niezwykle realistyczne. Dzięki temu każda osoba może cieszyć się doskonałą jakością, i głębią tonów, zupełnie jak w studio muzycznym - dodał Kwon.

Zestaw BH 9520TW wyposażony został w cztery pionowe głośniki, które spełniają kluczową rolę w zastosowanym systemie 9.1. Pracują one w trybie Cinema 3D Sound, co oznacza, że po właściwym ich rozmieszczeniu, dźwięk dociera do nas z każdej strony, również z góry i z dołu. W porównaniu do innych urządzeń, rozwiązanie to zapewnia doskonałe wypełnienie przestrzeni, co pozwala wychwycić zarówno delikatne dźwięki, jak i z pełną mocą wsłuchiwać się np. w koncert rockowy. Zastosowanie wysokotonowych głośników neodymowych pozwala uzyskać wrażenia akustyczne, porównywalne z zaawansowanym sprzętem odsłuchowym - jak twierdzi producent.

Reklama

System BH9520TW wyposażony został w funkcję LG Smart TV, która umożliwia dostęp do tysięcy aplikacji, gier oraz usług VOD. Podłączenie zestawu do Internetu pozwala na korzystanie z najpopularniejszych serwisów społecznościowych czy poczty e-mail za pośrednictwem telewizora.

Dzięki funkcji Wi-Fi Direct, muzyka z naszego telefonu komórkowego lub laptopa z łatwością zostanie odtworzona w czasie rzeczywistym za pomocą kina domowego. Wi-Fi Direct umożliwia odtwarzaczowi Blu-ray połączenie się z innymi urządzeniami Wi-Fi bez konieczności stosowania routera lub sieci internetowej, za pośrednictwem połączenia peer-to-peer. Urządzenie zostało również przystosowane do obsługi iPod'ów, iPad'ów i iPhone'ów a każdy smartfon firmy LG może posłużyć nam jako pilot. Dzięki funkcji odtwarzania multimediów system BH9520TW obsługuje szeroką gamę formatów multimedialnych, w tym pliki MKV i DivX HD czy MP3. Formaty Dolby True HD, Dolby Digital Plus i Dolby Digital odpowiadają natomiast za najwyższą jakość dźwięku.

Dane techniczne systemu BH9520TW:

ROZRYWKA

- Odtwarzanie 3D

- LG Smart TV

DŹWIĘK

- Głośniki 9.1 / 1160W

- Stojący głośnik 3D

- Dźwięk 3D, Technologia 3D Sound Expansion (rozszerzanie pola dźwięku), Zoom dźwięku 3D

- Procesor dźwięku przestrzennego 3D

ŁĄCZNOŚĆ I WYGODA

- Smart Share

- Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku

- Wi-Fi Direct

- Przystosowane do obsługi iPod'a, iPhone'a oraz iPada

- Kontrola za pomocą smartfona

- Odtwarzanie zawartości zewnętrznych dysków twardych

- Simplink

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: kino domowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama