Reklama

Zmiany w Smart HD+, N na kartę i TNK HD - będzie więcej kanałów?

Operator usług Smart HD+, N na kartę i Telewizji na Kartę HD wprowadził modyfikacje na liście kanałów i w ofertach. Aktualnie brak szczegółów, czy jest to jedynie promocja lub błąd w uprawnieniach, czy też zmiana na stałe, ale zmiany są dość znaczące i wyraźnie zwiększają atrakcyjność ofert.

W przypadku N na kartę i Telewizji na Kartę HD osoby korzystające z oferty pakietu Domowy HD mają teraz dostęp także do kanałów: Eurosport HD (do tej pory w Premium HD), Eurosport 2 HD, Travel Channel i Romance TV HD (także z Premium HD). Dodatkowo na listę kanałów w dekoderach wciągnięto TVP ABC i TVP Sport HD, które także działają, ale do tej pory brakowało ich na listach (były dostępne z modułów CAM na sprzęcie niezależnym). Na liście zjawił się AXN HD, ale do niego nie ma uprawnień.

W przypadku Smart HD+ sprawa jest nieco bardziej skomplikowana - wszyscy zyskali dostęp do TVP Sport HD i Travel Channel, natomiast grupa abonentów (najprawdopodobniej dotyczy to osób z nowymi czarnymi kartami z logo nc+) może także oglądać obecnie Discovery HD, AXN HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD i Romance TV HD. Sprawa jest niejednoznaczna, gdyż poszczególny użytkownicy informują o różnych kanałach działających z kart. Stałym elementem są tylko TVP Sport HD i Travel Channel.

Pojawiają się sugestie, że być może operator będzie zmierzać w kierunku ujednolicenia ofert pre-paid i zbliżenia ich do udostępnionej niedawno nc+ na kartę.

Gdy redakcja uzyska komentarz operatora, zostanie on opublikowany.

Reklama

Jacek Grzeszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy