Znamy datę debiutu PSP2!

Wreszcie wiadomo kiedy nowa wersja przenośnej konsoli Sony ujrzy światło dzienne. Miejmy nadzieję, że informacje o niezwykle imponujących parametrach PSP2 okażą się prawdziwe.

Firma Sony ogłosiła, że nowa konsola zostanie zaprezentowana 27 stycznia 2011 roku podczas ekskluzywnego pokazu w Tokio. Wtedy dowiemy się, jak naprawdę będzie wyglądało PSP2.

Tytułowa grafika bazuje na zdjęciach, które wyciekły do sieci, jednak konsola, która trafi do sprzedaży ma mieć podobno formę pojedynczego bloku, tak jak to było w przypadku modeli poprzedzających premierę PSP Go.

Dowiemy się również czy sprawdzą się wszystkie przewidywania dotyczące specyfikacji przenośnej konsolki. PSP2 ma być wyposażona w dwie kamery, wyświetlacz HD oraz, co jest chyba najbardziej imponujące, dwukrotnie więcej pamięci RAM niż Xbox 360. Możliwe również, że z tyłu konsoli znajdzie się duży panel dotykowy.

Czekają nas więc dwa tygodnie niecierpliwego oczekiwania na pełną specyfikację oraz kilka miesięcy na rynkową premierę urządzenia (PSP2 ma podobno trafić na sklepowe półki jesienią 2011 roku).

Reklama

http://gadzetomania.pl/

Gadżetomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy