Nie tylko filmy i seriale animowane dla dzieci: przeglądamy ofertę Disney+

Długo oczekiwana usługa streamingowa Disney+ weszła na polski rynek i od samego początku cieszy się niegasnącym zainteresowaniem. Nic dziwnego, ponieważ oferta tej platformy daleko wykracza poza ofertę dla dzieci i młodzieży: Disney+ ma wiele do zaproponowania również starszym miłośnikom kina i seriali.

Prezentacja partnera

Samodzielnie i w ramach ofert łączonych

Disney+, podobnie jak inne usługi streamingowe, dostępny jest ramach abonamentu, do którego subskrypcji dokonuje się indywidualnie. Dostęp do platformy ma konkurencyjną cenę w stosunku do pozostałych streamingowych potentatów, a dodatkowo możliwe jest uzyskanie rabatów, np. przez opłacenie całego roku z góry. To jednak nie jedyna możliwość zaoszczędzenia kilkudziesięciu złotych i uzyskania dostępu do bogatej oferty filmowej, w tym produkcji Disneya.

Fani dobrej rozrywki z pewnością docenią oferty Plusa i Polsat Box.

Telewizja z dostępem do Disney+ to rozwiązanie idealne dla całej rodziny. Mamy tu oferty ze stałym zobowiązaniem w każdej z 3 oferowanych technologii, a dla osób poszukujących elastycznego rozwiązania przygotowano także możliwość zamawiania pakietów nawet na miesiąc w ramach oferty telewizji internetowej. Poszczególne propozycje Polsat Box różnią się liczbą oferowanych kanałów, ale wszystkie umożliwiają dostęp do nich oraz do Disney+ już od 35 zł/mies. Istnieje także opcja posiadania Disney+ w cenie oferty przez całą umowę. Z takiej opcji skorzystają klienci, którzy wybiorą pakiet L razem z dodatkowymi z łącznym abonamentem od 100 zł/mies.

Disney+ jest dostępny także dla klientów Plusa przez cały rok i to bez opłat: jedynym warunkiem jest posiadanie abonamentu głosowego lub internetowego. Ponadto można dobrać nawet 5 dodatkowych abonamentów głosowych dla swoich bliskich w cenie 1 zł nawet przez 12 miesięcy i do takiego abonamentu za 1 zł można również dodać Disney+ i korzystać z niego bez opłat przez rok. Bezpłatny roczny dostęp do oferty Disneya mogą uzyskać także abonenci Plusha przy zobowiązaniu umową na 24 miesiące. Po okresie promocyjnym dostęp do D+ kosztował będzie 28,99 zł/mies.

Disney+ dla dorosłych

Disney to nie tylko Myszka Miki i rodzinne propozycje Pixara. W ofercie nowej platformy streamingowej znajduje się mnóstwo klasyków kina akcji, komedii, uznanych przez krytyków dramatów i monumentalnych filmów, przy seansie których można wypróbować kino domowe.

Jeśli chodzi o klasyki, to fani filmów z lat 90-tych z pewnością docenią takie pozycje kolekcji Star jak "Szklana pułapka", "Bez twarzy" czy "Dzień Niepodległości". Dla tych, którzy lubią poczuć przyjemny dreszczyk grozy, dobrą informacją będzie możliwość włączenia "Predatora", "Obcego" czy kultowej "Muchy".

Ponad uznane kinowe przeboje sprzed lat, kolekcja Star Disney+ oferuje także współczesne produkcje, a nawet filmy, które świeżo wyszły z kin. Zaliczają się do nich doskonale przyjęte "Le Mans 66", "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Faworyta" i oscarowy "Kształt wody". Pośmiać można się przy "Małej Miss", "Boracie", a także prawdziwej komediowej gratce, czyli uwielbianym serialu "M*A*S*H*", który do tej pory nie gościł na żadnej polskiej platformie streamingowej (na Disney+ obejrzeć można pełne 11 sezonów).

Bez wątpienia dla wielu fanów kina podstawowym plusem wykupienia dostępu do tej platformy będą jednak produkcje z uniwersum Marvela i "Gwiezdnych wojen". W ramach abonamentu zobaczymy "Doktora Strange", wszystkie części "Avengers", "Lokiego", "Thora", "Iron Mana" i wiele innych superprodukcji. Warto wiedzieć, że Disney+ to również filmy dokumentalne i seriale fabularne spod egidy National Geographic, w tym takie perełki jak "Geniusz", "Za milion lat" czy oscarowy "Free Solo".

Chociaż część filmów oferowanych na platformie pokrywa się z innymi serwisami streamingowymi, unikalny content (głównie produkcje Marvela, Star Wars i National Geographic, nie wliczając disneyowskiej oferty dla dzieci), zdecydowanie przemawia na korzyść Disney+. Na koniec warto wspomnieć, że Disney+ to możliwość założenia aż siedmiu profili i oglądania różnych produkcji aż na czterech ekranach jednocześnie.

Prezentacja partnera

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy