FILM VIDEO FOTO już po raz siedemnasty!

W dniach 27-29 marca 2014 r. w Łodzi odbędą się XVII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video FILM VIDEO FOTO. W 2014 roku na odwiedzających targi czeka szereg nowości i atrakcji - z tego względu warto już dzisiaj wpisać do kalendarza termin FVF.

Film Video Foto 2014 to już 17. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video. Podobnie jak przez ostatnie dwa lata, miłośnicy fotografii i filmu spotkają się  w Hali Expo-Łódź (nowa nazwa Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego) przy alei Politechniki 4, gdzie na trzy targowe dni zagoszczą światowi i polscy producenci sprzętu, oprogramowania, oferujący usługi i branżowe media.
 
Zakres tematyczny FVF został rozszerzony o urządzenia mobilne, które coraz częściej stają się alternatywą dla aparatów i kamer stanowiąc podręczne urządzenia do rejestracji filmów i zdjęć. Dodatkowo, na FVF 2014 zostali zaproszeni producenci sprzętu, składającego się na domowe centra rozrywki.  
 
Na FVF 2014 nie zabraknie również dotychczasowych wydarzeń, które są na stałe wpisane w kalendarz imprezy. Organizatorzy ponownie zaproszą wystawców do udziału w dwóch konkursach o Medal Targów: na najlepszy produkt i usługę prezentowane na targach, oraz na Album, Foto-książkę oraz Ramkę i Oprawę.

Reklama

Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, będzie obfitowała w bogaty program warsztatów, seminariów i spotkań. Organizatorzy zadbają również o część artystyczną FVF tworząc w foyer Hali Expo-Łódź przestrzeń wystawową dla galerii fotografii.
 
Więcej informacji na temat FVF 2014 można znaleźć na stronie internetowej FVF 2014 oraz na profilu FVF na Facebooku.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: FVF 2014

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy