Kompaktowy plecak dla fotografa marki Tamrac

Tamrac producent toreb i akcesoriów do fotografii zaprezentował kompaktowy plecak przeznaczony dla fotografów. Posiada on podwójny system dostępu do wnętrza, a przy tym jest, jak zapewnia producent, wytrzymały i bardzo lekki.

Mirage 4 to propozycja dla fotografów poszukujących lekkiego i funkcjonalnego plecaka do przenoszenia sprzętu foto. Opracowany przez Tamrac podwójny system dostępu do wnętrza, pozwala na szybkie wydobycie jego zawartości. Gdy plecak jest na jednym ramieniu można sięgnąć po aparat przez boczną kieszeń. Po zdjęciu plecaka cały sprzęt jest dostępny przez przedni panel.
 
Plecak pomieści lustrzankę cyfrową z dołączonym obiektywem, dwa dodatkowe szkła, lampę, tablet oraz komplet akcesoriów. Z tyłu plecaka użytkownik znajdzie wyściełaną kieszeń zapinaną na zamek, idealne miejsce na tablet. Boczna kieszeń z siatki zapewnia dostęp do butelki z wodą lub innych przedmiotów.
 
Dzięki systemowi QuickClip można do plecaka przymocować mały statyw. W górnej kieszeni Mirage 4 znajduje się zdejmowana osłona przeciwdeszczowa, plecak wyposażono też w komfortowy system szelek. Wyściełane ramiączka oraz pas biodrowy zapewniają dodatkową stabilność oraz wygodę, nawet podczas długich godzin noszenia obciążonego plecaka.
 
Cena detaliczna plecaka wynosi 419 zł.

Reklama

Najważniejsze cechy:
 
- Wymiary wewnętrzne komory górnej: 20 x 13 x 15 cm
- Wymiary wewnętrzne komory dolnej: 24 x 13 x 20 cm
- Wymiary zewnętrzne: 25 x 20 x 36 cm
- Waga: 907g

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Tamrac

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy