Najszybsza karta pamięci CompactFlash

Firma SanDisk zaprezentowała podczas targów elektroniki użytkowej CES 2011, najszybszą na rynku kartę CompactFlash dużej pojemności. Karta umożliwia zapisanie 128 GB danych z szybkością do 100 MB/sek.

Wyposażona w sterownik Power Core oraz interfejs UDMA-7 karta osiąga wydajność, która umożliwia stosowanie jej w najwyższej klasy lustrzankach.

Karta nadaje się do zastosowania w aplikacjach obrazowania wymagających rozdzielczości 1920x1080 Full HD, szybkości transmisji do 50 megabitów na sekundę oraz próbkowania kolorów 4:2:2. Połączenie szybkości i pojemności umożliwia zwiększenie ilości zdjęć wykonywanych w trybie seryjnym oraz nagrywanie materiału wideo wysokiej jakości.

Podstawowe cechy

- Szybkość zapisu do 100 MB/sek.

- Możliwość nagrywania obrazu w jakości Full HD ze stabilną szybkością zapisu 20 MB/sek.

Reklama

- 128 GB pojemności

- Sterownik Power Core przyspiesza i zwiększa wydajność dystrybucji danych na karcie, natomiast interfejs UDMA-7 maksymalizuje transfer danych między kartą i aparatem

- Karta została poddana testom na wstrząsy, wibracje i wilgoć oraz została objęta dożywotnią gwarancją. Specjalna powłoka z silikonu RTV dodatkowo zabezpiecza kartę.

Karta CompactFlash Extreme Pro firmy SanDisk o pojemności 128 GB trafi do sprzedaży detalicznej na całym świecie jeszcze w pierwszym kwartale 2011 roku, a już teraz można ją zamówić wstępnie za pośrednictwem witryny internetowej www.sandisk.com.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy