Motorola edge 30 fusion, neo, pro: prześwietlamy trzy warianty nowego modelu Motoroli

Smartfony motorola edge 30 fusion, neo oraz pro doskonale wpisują się w rozmaite potrzeby różnych grup użytkowników. Motorola edge 30 fusion z pewnością zadowoli szukających kompromisu między jakością a ceną, edge 30 neo to model dla młodzieży zwracającej uwagę na aspekty wizualne i wygodę, a edge 30 pro – najbardziej wymagających. Co jednak łączy wszystkie wymienione modele? Każdy z nich został wyposażony w kilka ciekawych, „ukrytych” funkcji, które okazują się niezwykle przydatne, a łatwo je przeoczyć.

Prezentacja partnera

motorola edge 30 fusion 5G 8/128GB

Nowa motorola edge 30 fusion 5G 8/128GB wyposażona została w niezwykle szybki procesor Qualcomm Snapdragon 888G+ 5G, wspomagany przez 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. W praktyce oznacza to płynne działanie urządzenia czy wysoką wydajność mobilnych gier oraz filmów. A wszystko to obejrzymy na 6,55-calowym ekranie pOLED o rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania obrazu 144 Hz. To smartfon dla osób, które chcą posiadać szybkie podzespoły i cieszyć się wysoką wydajnością, ale niekoniecznie pragną kupować telefon klasy premium.

Z ciekawych i mniej typowych opcji wspomnieć warto o obsłudze technologii Ready For.

Jak to zrobić? Wystarczy połączyć urządzenie z ekranem telewizora (bezprzewodowo lub za pomocą kabla).

Czym jeszcze może pochwalić się nowa motorola edge 30 fusion? Aparatem głównym o rozdzielczości 50 Mpix, możliwością rejestracji wideo w wysokiej rozdzielczości 8K oraz szybkim ładowaniem. Dzięki technologii TurboPower oraz dedykowanej ładowarce o mocy 68 W w 10 minut uzupełnimy baterię, która następnie wystarczy nam na cały dzień użytkowania.

motorola edge 30 neo 5G 8/128GB

Modne kolory, nowoczesny design, oryginalne wzornictwo, smukła konstrukcja, dzięki której smartfon świetlnie leży w dłoni - motorola edge 30 neo 5G z pewnością przypadnie do gustu zwracającej uwagę na aspekty wizualne i wygodę użytkowania młodzieży.

Motorola edge 30 neo 5G to praktyczne funkcjonalności, jak znajdujący się w dolnej części ekranu czytnik linii papilarnych i możliwość błyskawicznego odblokowania smartfona. To także bardzo dobra wydajność i układ Qualcomm Snapdragon 695 5G wspierany przez 8 GB pamięci RAM.

W motoroli edge 30 neo 5G znajdziemy podwójny aparat główny, w tym o rozdzielczości 64 Mpix z wbudowaną optyczną stabilizacją obrazu i przysłoną f/1.8 oraz 13 MP f/2.2, który pozwala na robienie zdjęć w bardzo dobrej jakości. Ciekawą opcją jest natomiast wbudowana technologia OIS, której zadanie polega na niwelowaniu rozmycia wywołanego przypadkowym poruszeniem smartfona.

motorola edge 30 pro

Motorola edge 30 pro 5G 256GB to z kolei propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Połączenie procesora Snapdragon 8 Gen 1 oraz układu graficznego Qualcomm Adreno 730, aparat główny wyposażony w technologię Quad Pixel czy wysoka częstotliwość odświeżania obrazu 144 Hz to tylko przedsmak tego, co ma do zaoferowania ten smartfon klasy premium.

W połączeniu z wydajnymi podzespołami przekłada się to na niezwykle płynne działanie systemu, nawet podczas jednoczesnego korzystania z kilku aplikacji.

Motorola edge 30 pro 5G to także aparat szerokokątny 50 Mpix z technologią Quad Pixel z jednej strony i 60 Mpix z drugiej do selfie, opcja naładowania baterii od 0 do ponad 50 proc. w zaledwie 15 minut, nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości 8K oraz 24 klatkach na sekundę. Ale też design klasy premium. Już pierwsze spojrzenie na edge 30 pro nie pozostawia złudzeń - mamy do czynienia ze smartfonem z najwyższej półki.

Wszystkie trzy modele motoroli edge 30 dają możliwość połączenia się z najszybszym internetem 5G w sieci Plus. W ofercie dla klientów indywidualnych smartfon motorola edge 30 neo 5G 8/128GB to 199 zł na start oraz np. 36 rat po 54,17 zł za urządzenie i 55 zł/mies. za abonament. Motorola edge 30 fushion 5G 8/128GB to natomiast 349 zł na start i np. 36 rat po 83,33 zł za urządzenie i 55 zł/mies. za abonament, a motorola edge 30 pro 5G 256GB - 399 zł na start i np. 36 rat po 106,94 zł za urządzenie i 55 zł/mies. za abonament.

Prezentacja partnera

materiały promocyjne
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy