Najlepsza cicha lodówka – przegląd modeli

Wybierając lodówkę, zwracamy uwagę na wiele aspektów – np. klasę energetyczną, pojemność i wielkość, nowoczesne technologie, ale też kolor i design. Dla wielu użytkowników, głównie rodziców, ważna jest także cicha praca chłodziarki. Jeśli interesuje Was cicha lodówka, poniżej znajdziecie wybrane przez nas modele, które pozwolą zarówno na sen, jak i pracę w spokoju.

Nowoczesne sprzęty domowe są ładne, funkcjonalne i wyposażone w liczne nowe technologie, ale nie powinny zakłócać naszego trybu życia. Aby były przydatne, nie mogą rozpraszać naszej uwagi. Dobrym rozwiązaniem jest cicha lodówka czy pralka, gdyż pozwala na skupienie się na innych czynnościach, takich jak praca, nauka lub odpoczynek. Poniżej znajdziesz zestawienie najlepszych naszym zdaniem cichych chłodziarek.

Chłodziarka Samsung RB31FERNCSA

Duża, rodzinna i przede wszystkim cicha lodówka Samsung o klasie energetycznej A++ spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jej pojemność to aż 206 litrów w chłodziarce oraz 98 litrów w zamrażarce, dzięki czemu może przechowywać wiele produktów naraz, a w specjalnych komorach świeże warzywa i owoce.

Reklama

Poza tym model wyposażono w funkcję No Frost, czyli nie trzeba go regularnie rozmrażać. Wilgotne powietrze trafia do specjalnego skraplacza i nie tworzy się lód. Opcja "Wakacje" pozwoli zmniejszyć pobór energii, gdy wybieramy się gdzieś na letni urlop lub dłuższy weekend, a technologia Multi Flow pozwoli utrzymać odpowiednią temperaturę. Na korzyść tej cichej lodówki przemawia też aż 10-letnia gwarancja na silnik.

Chłodziarka Bosch KGN39KL35

Pojemność aż 279 litrów w chłodziarce oraz 87 litrów w zamrażarce robi wrażenie. Dodatkowe komory i liczne szuflady pozwolą ułożyć wszystkie produkty wewnątrz lodówki. Polecany model należy do klasy energetycznej A++, a zatem jest energooszczędny - to już niemal standard w świecie technologii.

Co więcej, cicha lodówka Bosch została wyposażona w technologię No Frost i przydatne funkcje, tj. szybkie chłodzenie i rozmrażanie, kontrolę świeżości i wiele innych. Wyjątkowo przydatna jest też funkcja Multi Airflow - chłodniejsze powietrze jest równomiernie rozprowadzane po całym wnętrzu i każdy z produktów jest przechowywany cały czas we właściwej temperaturze.

Chłodziarka Electrolux ERF3305AOW

Najtańszą z wybranych przez nas cichych lodówek jest model Electrolux. Powinien spełnić podstawowe wymagania, jeśli interesuje Was chłodziarka o dużej pojemności - aż 314 litrów. Jest jednak pozbawiony zamrażarki, co nie dla wszystkich będzie zaletą.

Warto jednak wziąć pod uwagę, że jest to chłodziarka o klasie energetycznej A+, wyposażona w funkcję szybkiego chłodzenia oraz rozmrażania. Niższa cena - ok. 1000 złotych - oznacza niestety brak technologii No Frost. Jeśli jednak zależy Wam na cichej lodówce w dobrej cenie, a nie na nowoczesnych rozwiązaniach, warto wziąć ją pod uwagę.

Zobacz także:

Artykuł sponsorowany: Niezbędny sprzęt AGD 

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama